[Earthdawn] Wasze postacie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Amral,
Orkowy zwiadowca świetna rzecz:) ale ja osobiście wolę orkowego zbrojmistrza. Po prostu owa profesja wybitnie przypadła mi do gustu.
Ardis,

Cytat

Ja zacząłem Trollem - Powietrznym Łupieżcą i do tej pory jest to moja ulubiona postać. Oprócz tego przez moje ręce przewinęły się karty postaci z Krasnoludem - Zbrojmistrzem, Wietrzniakiem - Złodziejem, Orkiem - Kawalerzystą oraz T'skrangiem - Fechtmistrzem

No to widzę, że grałeś postaciami iście stereotypowymi. Twoje połączenia ras i dyscyplin są archetypami wziętymi wprost ze stron podręcznika. Oczywiście nie mówię, że to źle, bo w jakimś celu zostały one dopasowane tak a nie inaczej. I rzeczywiście są to najbardziej naturalne połączenia.
Erthdawna prowadziłem, nie grałem, ale stworzyłem całą masę BNów, poczynając od czarnoskórego elfa złodzieja (byłem świeżo po lekturze trylogii mrocznego elfa ), a kończąc na człowieku obieżyświecie. Najlepiej mi się prowadziło orkowego zwiadowcę. Tu muszę nadmienić, że dyscyplina zwiadowcy (opisana w dodatku Księga Wiedzy) jest zdecydowanie najlepszą z oferowanych. Daje naprawdę niesamowite możliwości zarówno w walce, jak i w zadaniach typowo łotrzykowskich. Tak więc polecam .
Szuszara,
Jakimi gracie postaciam (jak wogóle gracie w Przebudzenie Ziemi...)
Ja zacząłem Trollem - Powietrznym Łupieżcą i do tej pory jest to moja ulubiona postać. Oprócz tego przez moje ręce przewinęły się karty postaci z Krasnoludem - Zbrojmistrzem, Wietrzniakiem - Złodziejem, Orkiem - Kawalerzystą oraz T'skrangiem - Fechtmistrzem...
Wczytywanie...