Cmentarz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bhaal998,
A właśnie, że da się ustalić kim był Inubis -> był paladynem, ale wkroczył na ścieżkę zła -> tak pisze na kartce przy jego trupie jak go rozwalimy. Jest też napisana jego historia. Jak nie ma tego przy jego trupie to jest może w skrzyni. A żeby Inubisa spotkać trzeba otworzyć wszystkie skrzynie i rozwalić wszystkie szkielety. A potem on sam ze swoją armią będzie na środku sali.
sebix,
Oprócz tego jest też sporo normalnych nagrobków z datami i imionami a te to zwyczajny "Easter Egg".
Ravenica Darial,
Pamiętam co tam jest... Pełno szkieletów i mroczny rycerz- nigdy nie miałem ochoty z nimi walczyć.
Sosna,
Mnie się ten cmentarz podoba, mimo że klimat tam jest raczej mroczny, to te teksty sprawiają, że wcale nie jest taki straszny, co do krypt w kapliczce, to też fajny pomysł, ale na niższych poziomach nie ma co tam schodzić
Ravenica Darial,
A może po prostu twórcy gier nie są tacy poważni? Prawie w każdej grze można znaleźć takie smaczki.
Finrod,
Raczej ciekawostka. Przecież nie wszystko w RPG'ach musi wiązac się z czymś i miec drugie dno.
A może po prostu brak pomysłu na zagospodarowanie terenu?
Gość_mAnIus*,
Gdy pojawia sie Pan Cienia Inubis robi sie naprawde pieklo 3 szkielety magow a wraz z nimi 3 grupki szkieletow wojownikow no i oczywiscie Sam Pan Cienia Ciezko jest sobie znimi poradzic nawet w pozniejszym etapie gry.
Ale prawde mowiac to nie wiele mozna tam znalesc, za to lapie sie duzo doswiadczenia

To miejsce to chyba poporostu taka ciekawostka. Nieda sie o tym nikomu powiedziec ani ustalic kim bil ten innubis i jak skonczyl zywot.

A Wy co o tym myslicie ?
Ammon,
Warto dodać że w krypcie są przełączniki, a w niej po otwarciu 3 skrzyń do, których klucze mają szkielety pojawi się mini boss Pan Cienia Inubis. Ja do tej krypty udawałem się dopiero w 5 rozdziale. Przed otwarciem skrzyń się przyszykujcie bo zawsze będzie słychać gwałtowny dzwięk i pełno szkieletów.
razor,
Coś podobnego jest też w Fable(cholera jak tu ciemno,chcesz się zamienić?przyjaciel kosy,nie tak dobrze jak on,utrzymywał się przy życiu)takie nagrobki to fajna rzecz.Urozmaica trochę grę
Nyras'eQ,
Na nagrobkach sa ksywki (<---chyba)tworcow gry.Kazdy chcial dodac w pewien sposob urozmaicic gre i dlatego na nagrobkach nie ma napisow typu "Niech Innos zlituje sie nad jego dusza" tylko np. Podejdz tu malenka
Quarmug,
Poprowadzę od Farmy Onara.

Wchodzisz do pomieszczenia gdzie siedzi Onar w ciągu dnia. Ustawiasz się tak jak on patrzy, po lewej ma się wyjście. Wychodzi się przez nie i idzie cały czas prosto mijając kaplicę i mur, idziesz dalej w tym kierunku, aż zobaczysz opary mgły tam jest grobowiec (polecam zwiedzanie, fajne potworki w środku i dobre przedmioty), a wokół niego cmentarz.
krag,
Jest tam wiele ciekawych napisów na nagrobkach

Coś a'la Easter Egg. W końcu trzeba się z czegoś pośmiać.
Darnok Smith,
W którym miejscu on znajduje się dokładnie? Chętnie go obejrzę, kiedyś natknąłem się na ten cmentarz, ale ten nagrobek jakoś mi umknął...
Quarmug,
Czy ktoś z was zainteresował się nagrobkami w tym miejscu?
Poza tekstami w stylu: O a do czego służy ten przycisk? Można znaleźć również nagrobek Potężnego Kosmicznego Krasnoluda, znanego z tabliczki za palisadą orków.
Wczytywanie...