Wasze zdanie o Ultimie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

v0jta5s,
Ja zacząłem grać niedawno na shardzie Nelderim. Jest to shard po polsku i tak rozbudowany że głowa mała. Pozatym tam przed założeniem konta trzeba wypełnić formularz i raczej nie spotkałem się z tam 11 latkami o nickach super_wymiatacz6689. Tak więc polecam
Archol,
Hmm, no zdarzają się lamy, które w ogóle nie umieją grać i tylko "kozaczą" . Ale tacy zawsze się znajdą. Ja grałem na moongate dość długo i gierka mi się podobała. Sporo fajnych ludzi, spoko klimat i ciekawa rozgrywka. Chyba jedna z nielicznych gier mmorpg, gdzie liczą się umiejętności samego gracza a nie silna postać.
Shadowdale,
ale się uwzięli na to Moongate a ja gram sobie na Night Vision, choć myślałam też o zmianie shardu ale i tu nawet jest dobrze, klimatycznie jest, ale trafia się sporo lamerów takich, że chce się coś po prostu zrobić... koleś na poziomie bardzo doświadczonym gra jak nowicjusz na innych przepraszam też tacy są????
huberthc,
nie zawsze, nie zawsze... ja gram na moongate, tam klimatu nie ma i raczej nie bedzie grac klimatycznie trzeba umiec, a zawsze znajda sie szaleni 11 latkowie ktorzy beda psuli atmosfere pure-rpgowania
Ekhtelion,
razi mnie taka rozgrywka. zero klimatu. tylko łapanie doświadczenia i zdobywanie przedmiotów. a ludzie sobie tylko lolują i gadają o czym chcą. na ultimie przynajmniej obowiązuje utrzymywanie klimatu...
Nazin,
no może punkty się nabija w mu ale za to fajne się gra, fajowe potworasy są
Ekhtelion,
jesli chodzi o ultime to pogrywam sobie na shardzie Dream Masters. http://www.ultima.superokna.pl/ Gierka jest super, ale trzeba mieć na nia duuuużo czasu. ( najlepiej od razu zapomnieć o jedzeniu i spaniu ). A co do Mu. Ściągnąłem, zainstalowałem, zobaczyłem i wywaliłem. Nabijanie punktów i ta mangowa otoczka. Fuj!
Nazin,
hmm... nie pamiętam dokładnie
huberthc,
a ile zajmuje client ??
Nazin,
oczywiście że jest darmowa, są prywatne serwery (ale się na nich zbytnio nie opłaca grać) no i jest global, naweyt dosyć szybki chodzi bez przycięcia
huberthc,
thx, sprawdze, a jak jest z lagami ?? I jest darmowa ? A serwer jaki ?? Ale grad pytan
Nazin,
no gierka jest nawet niezła. max lvl to aż 350 są dwa questy (trochę mało) kilka krain + ukryte krainy, trzy klasy + ukryte, więcej info znajdziesz na http://mu.xp.pl albo na oficjalnej www.muonline.com . Polecam bo jest nawet fajna
huberthc,
a co to mu ?? opisz troszke dokladniej. moze sie skusze Ja slyszalem tylko ze tam sie ciagle nabija poziomy
Nazin,
ja w to nie ram ale gram za to w MUonline
huberthc,
hehe gra ktos ?? Ja gram na shardzie Moongate
Wczytywanie...