Maska Zdrajcy i problem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mike'al,
Witaj,

Odinstaluj grę Neverwinter Nights 2 oraz wyczyść komputer ze wszelkich pozostałości po grze (np. Ccleanerem). Ponownie zainstaluj podstawowy produkt NWN2, zaktualizuj (co istotne) grę do najnowszej wersji — być może powiedzie się i uaktualni od razu do 1.23.1765 (łatkę odnajdziesz przykładowo na stronie www.gram.pl), a następnie zainstaluj dodatek Maskę Zdrajcy lub pozostałe.
Jeżeli ten sposób będzie niewystarczający i błąd nadal wystąpi, skorzystaj z poniższego linku, gdzie umieszczone zostały patche i rozwiązanie krok po kroku (nieprawidłowość typowa dla edycji TopSeller, ale i również innych):
Rozwiązanie
(zakładka "Patch'e" -> "Neverwinter Nights 2 - patch")

Ponadto zagadnienie poruszone zostało chociażby tutaj: https://gexe.pl/forum/...-i-pare-innych

Pozdrawiam.
Gość_Leider*,
Hej mam problem z zainstalowaniem dodatku Maska zdrajcy. Mam zainstalowane NWN2 a mimo to przy instalowaniu dodatku wyświetla się komunikat, że nie wykryto gry... Może ktoś wytłumaczyć niedzielnemu graczowi co mam w tej sytuacji zrobić? Od razu zaznaczam, że mam orginał.
Wczytywanie...