Medivh - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

sedinik,
Skoro piszą, że dead, to jest dead. Jakby nie był dead to Blizz by się wkurzył i spalił na stosie autorów razem z każdą kopią książek.
Ale jeśli chodzi o Medivh'a to nigdy nic nie wiadomo. Nie spodziewajmy się go w WoW'ie.
Nazin,
Taaaa...

Co do tematu, jak widać Medivh w grze jest (), dodatkowo mogę powiedzieć, że kończy on łańcuch zadań do karazhan, gdzie również pojawia się jego echo i toczymy z nim małą partyjkę szachów
Ven'Diego,
No wiadomo, ale co zrobić jak gra ci się piekielnie podoba a kaski brak?

Lekko zeszliśmy z tematu ;p
Nazin,

Użytkownik Fructo dnia nie, 26 sie 2007 - 21:49 napisał

Jeżeli chcesz dobry serwer to zgłoś się do mnie albo do Ven'a

[post="81463"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Eh... na globalu działa to co wszystko i jak potrzeba na piratach gra nigdy nie będzie wyglądać tak samo. nigdy ;]
krag,
Nie polecałbym "Jakiegoś". Bo z reguły takie serwery nie są stabilne i nie mają dużo rzeczy naprawione.

Jeżeli chcesz dobry serwer to zgłoś się do mnie albo do Ven'a
Drake,

Użytkownik Nazin dnia nie, 26 sie 2007 - 22:39 napisał

a tak w ogóle to w CoT, możesz jeszcze pomóc uciec Thrallowi z Durnhold Keep i walczyć o górę Hyjal ;]

[post="81455"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



No i po co to pisałeś? Przez Cibie nie spocznę dopóki nie dorwę TBC i jakiegoś priv serva xD
krag,
Owszem. Była o tym mowa grubo przed pierwszymi screenami z TBC. Nawet zapowiedź pojawiała się u nas w newsach na stronie głównej :]

Imo Med wygląda dobrze. Poza tym lolfy są moim zdaniem najlepszą rasą :] Oczywiście krwawe. Bo Nightów nie uznaję.

Skąd ta nienawiść Atis?
Nazin,

Użytkownik Atis dnia nie, 26 sie 2007 - 21:16 napisał

Ale beton. Przecież Medivh nie powinien pojawic się w WoW'ie. I to do tego w PODSTAWCE. Nie wierzę w to co widzę. Ten "Med" wygląda jak Night Lolf.

[post="81438"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



firstly dodatek to jest
secondly to instancja w której cofamy się w czasie

a tak w ogóle to w CoT, możesz jeszcze pomóc uciec Thrallowi z Durnhold Keep i walczyć o górę Hyjal ;]
Drake,

Użytkownik Atis dnia nie, 26 sie 2007 - 22:16 napisał

I to do tego w PODSTAWCE.

[post="81438"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



W dodatku. W podstawce można mieć max 60 lvl, a tu kolega ma 70 lvl ;]
Atis,
Ale beton. Przecież Medivh nie powinien pojawic się w WoW'ie. I to do tego w PODSTAWCE. Nie wierzę w to co widzę. Ten "Med" wygląda jak Night Lolf.
Drake,
Tak trochę offtopowo - instancja to coś w rodzaju jaskini/lochu/ruin? Pytam się, bo jeszcze nie ściągnął mi się TBC więc chce mieć jak najwięcej info
Nazin,
Instancja sama w sobie pewnie jest, ale na pewno nie działa tak jak należy
Drake,
Ciekawe czy na privach też to jest...
BTW mógłbyś zmienić, aby pokazywało tylko link do screena? Trochę niewygodnie rozsuneło
Nazin,
Ta... ziomek, którego spotykamy w jednej z instancji Caverns of Time - Dark Portal (zwanej też Black Morass), musimy go obronić przed siłami, które chcą zapobiec otworzeniu przez niego portalu
Drake,
Czy mi się zdaje czy tam w oknie dialogowym Mediv mówi coś o otwarciu nowego przejścia...
Ven'Diego,
Global ofkors, nazin podzieli się z nami info to tym mobie
Drake,
O Mediv jest w WoWie ;o To jest oficjalny serwer czy priv? ;o
Nazin,

Użytkownik Atis dnia sob, 25 sie 2007 - 23:10 napisał

Nie spodziewajmy się go w WoW'ie.

[post="81147"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



huh? http://nazin.gexe.pl/med.jpg

Ośmieliłem się poprawić
Ven'Diego,
No ale o to chodzi że nie piszą w prost że dead. Raz piszą że dead, a raz że niby gdzieś go widziano you know ;p
Atis,
Skoro piszą, że dead, to jest dead. Jakby nie był dead to Blizz by się wkurzył i spalił na stosie autorów razem z każdą kopią książek.
Ale jeśli chodzi o Medivh'a to nigdy nic nie wiadomo. Nie spodziewajmy się go w WoW'ie.
Wczytywanie...