Skradanie się a trafienie krytyczne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Rix,
Pora dnia ie ma żadnego znaczenia
Ale zabijanie w nocy jest bardzo klimatyczne
Goel,
Dziękuję za szybką odpowiedź.
Udało mi się właśnie wsadzić krytyka gondolierowi w Vivek Oczywiście od razu wczytałem.
Poszukałem trochę dłużej w Sieci i dowiedziałem się jeszcze dwóch rzeczy:
1. Krytyki częściej padają gdy używa się młotów wszelkiej maści.
2. Żeby przy skradaniu i z użyciem broni do walki wręcz udał się krytyk, należy podejść dokładnie za plecy ofiary. Z moich obserwacji wynika jednak, że w przypadku monstrów to nie działa.

Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz dziękuję za odpowiedź!

Goel

PS. Gondoliera pchnąłem w nocy - nie wiem czy pora dnia ma jakieś znaczenie
Rix,
nawet skradajac się moasz szanse wykonać atak krytycvzny, choć ze skradaia się jest do bardziej możliwe.
działa to mniej więcej tak:
gdy skradasz isę i przytrzymasz przycisk ataku majac obecnie w rece łuk/krótkie ostrze to masz 50% (i w góre razem z poziomem skradania) że wykonasz krytyka.
Z długimi machaczami, toporami i obuchami to trudno powiedzieć...
Goel,
Witam!
Napiszę bez owijania w bawełnę (albo może raczej spróbuje ).
Kiedyś przechodziłem Morka jako łucznik (własny build). Zauważyłem wtedy, że jeśli trafię przeciwnika strzelając podczas skradania się zadaję znacznie większe obrażenie (charakterystyczny dźwięk "krytyka"). Czy jeśli podkradnę się do przeciwnika z bronią do walki wręcz i trafie także wejdzie krytyk? Albo może spytam tak: czy Wam udawała się taka sztuka? Ja bowiem próbowałem tak zrobić (skradanie 50) i się nie udaje Przy łuczniku miałem skradanie 35 i zawsze się udawało jeśli trafiłem.
Liczę na wyrozumiałość forumowiczów i adminów

Pozdrawiam

Goel
Wczytywanie...