Problem z głównym wątkiem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Drake,

Użytkownik Gibon dnia sob, 18 sie 2007 - 20:29 napisał

Mam problem z głównym wątkiem. Udało mi się uzyskać pomoc dla brumy , przyniosłem Martinowi misterium X, krew Septima i inne. I nic nie pojawia się następne zadanie. Poszukałem w necie opisu i dowiedziałęm się że brakuje mi geat welknyd stone. Ale zadania żadnego z nim związanego nie dotałem. Miejsce w którym miał być (obczaiłem to na jednej stronce) eksplorowałęm juz masę leveli temu. WIem że to najpewniej przez to nie mogę dostac kłestu. Co zrobić. Proszę o pomoc.

[post="79724"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Jeśli kamienia już nie ma pozostaje Ci jedynie konsola.
Medivh,
Być może masz zaznaczone zadanie 'Bitwa o Zamek Kvatch', że strzałki prowadzą do Matiusa. Wciśnij Tab i w jednej z zakładek zaznacz inne zadanie ('Odszukaj spadkobiercę' bodajże). Strzałka powinna wtedy prowadzić do Martina.

Co do pierwszego posta - w rozmowie z Martinem nie ma żadnych opcji do wyboru?
Zero-a,
A ja mam problem z Martinem w Kvatch, w poradniku pisze ze powinien tam być w tej świątyni a nie ma go, strzałki nie pomagają, prowadzą niepotrzebnie do Matiusa, proszeo pomoc.
Gibon,
Mam problem z głównym wątkiem. Udało mi się uzyskać pomoc dla brumy , przyniosłem Martinowi misterium X, krew Septima i inne. I nic nie pojawia się następne zadanie. Poszukałem w necie opisu i dowiedziałęm się że brakuje mi geat welknyd stone. Ale zadania żadnego z nim związanego nie dotałem. Miejsce w którym miał być (obczaiłem to na jednej stronce) eksplorowałęm juz masę leveli temu. WIem że to najpewniej przez to nie mogę dostac kłestu. Co zrobić. Proszę o pomoc.
Wczytywanie...