[BG I EE] Wieża Durlaga i bug. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
No właśnie jakbym znał numer miejscówki z szachownicą to spróbowałbym się tam przenieść kodem. Niestety nie mogę go nigdzie znaleźć. Mam zainstalowany tylko SCS.

EDIT:
Lokację z podziemi Durlaga mają numery 500+. Metodą prób i błędów znalazłem w końcu numer lokacji z szachownicą, to AR0506. Niestety, zamiast na początek planszy przenosi mnie na jej górę i zaraz po tym jak się tam teleportuje kodem muszę walczyć z silną grupa wrogów. Pozostaje mi chyba tylko zmniejszyć poziom trudności, ewentualnie jakoś szybko zabić króla przeciwnika...

EDIT 2:
Okej, udało się. Jestem na czwartym poziomie, rozmawiałem z widmem Durlaga i dziennik się zaktualizował. Ale musiałem na czas walki na szachownicy obniżyć poziom trudności, bo inaczej się nie dało...
Niblla,
Instalowałeś jakieś mody?
Może użyj komend by teleportować się tam i zobacz czy ruszy.
Szakal,
Mam problem na 3 poziomie podziemi. Zabijam cztery aspekty żywiołów i powinno mnie przenieść na szachownicę, a nic się nie dzieje, nie teleportuje mnie dalej. Próbowałem przejść od nowa cały poziom i nic. Sprawdziłem na youtobie czy czasem czegoś źle nie robię, ale też nic z tych rzeczy.
Wczytywanie...