jak okraść dom na oczach właściciela - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dragon Lord,
Kradnę wszędzie
w pierwszej wiosce zapisałem i zacząłem kraść normalnie to się na mnie gość rzucił (zły pomysł.....), a jak kradłem z łóżka to tylko gadał.
Pyjak,
A gdzie kradłeś? W niektórych domach to wpadam biorę wszystko i wysłuchuje tylko tekstów NPC że jestem złodziejem ;] Ci bogatsi reagują a ci biedniejsi rzadko
Dragon Lord,
Soory za odkop, ale mam pewność, że to działa. Niedawno zainstalowałem sobie jeszcze raz morka (inna wersja niż wtedy) i znowu udawało się tak kraść
Zresztą niech ktoś na chwilę odpali morka i sam sprawdzi oraz napisze czy mu się udało.
Lordzio,
Jeśli ten sposób się sprawdza to można nie tylko z łóżek ale również z posłań, ołarzy oraz innch przedmiotów z kategori activitor (czy jakoś tak)
Dragon Lord,
No to może zacznę od początku....... otóż jak już wiadomo lubie czytać książki w morrku, a w jednym domu była ciekawa książka którą chciałem zabrać, szkopuł w tym, że była ona obok jakiegoś wesołego ludka, więc wszedłem na łóżko za nim w nadziei, że nie zauważy jak ,,pożyczam książkę,,. NIestety zauważył i powiedział coś w stylu złodziej czy łapać go, ale nie atakował mnie i nawet w takim samym stopniu mnie lubiił , policja też niczego nie chciała. Później wczytałem gre i okradłem go normalnie....... a raczej próbowałem go okraść, bo tym razem zareagował dość gwałtownie . Aby sprawdzić ten sposób okradałem, każdy dom przy właścicielu i dokonałem nowego odkrycia mianowicie JEśLI ukradniesz jedną rzecz z łóżka to możesz z niego zejść i okradać w normalny sposó

PS: Mój kolega też tak robił i było to samo, sprawdźcie i wypowiedźcie się na ten temat (jeśli o tym wiedzieliście to soory, ale ja wcześniej o tym nie wiedziałem)

Uwagi:
- Z łóżka musisz kraść przy właścicielu.
- Możesz kraść tylko z łóżka, bo jak jesteś na stole, krześlie itp. to będą cie atakować.
Wczytywanie...