Miecz przodków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

razor,
ja ci po prostu mówię, że nie trzeba, bo jeśli chodzi tylko o 21 to możesz iść do której skrzyni chcesz, ale jak po problemie to po problemie
Gość_svaax*,
chodzilo mi o to:

21. W Geldern nad kopalnią siarki koło zburzonej wierzy i smoka (trzeba wchodzić od strony kopalni na południu gdzie brat jednego kupca działał)

ale nvm juz znalazlem:D
razor,
A więc tak:
Dabu, Skrzynie , to tylko te podpisane "Skrzynia". Te nijak nie podpisane to coś zupełnie innego i nie związanego ze Skrzyniami

Skrzynia 21 jest wszędzie i nigdzie. Skrzynie się otwiera w kolejności. Jeśli otworzyłeś pierwszą skrzynię, nie ważne gdzie ona jest, dostaniesz chyba sztylet asasynów. Jeśli otworzysz 20 i będziesz otwierał 21, to dostaniesz to czego szukasz(ni pamiętam co w niej jest) proste, jak kij basebolowy

A stara skrzynia, to też nie skrzynia, a więc byle co się trafi, ( to coś takiego jak kufer)
Gość_svaax*,
mam pytanie?

ktos mi powie gdzie dokladniej jest ten nr 21?
Yberion,
to jakie w końcu żeczy co ???????
Apophis_,
Trzeba te skrzynie otwierać w określonej kolejności? Bo ja np. przed chwilą otworzyłem "Stara Skrzynia" w jednym z grobowców w Nordmarze i... nic szczególnego nie dostałem. Jakieś mikstury, zwoje i amulecik gówniany.
Soldier,
zgadzam się, bo o innych nie słyszałem mało tego, nawet nie spotkałem:)
inni też sie chyba zgodzą
Dabu,
To są właśnie te skrzynie. U niektórych jest napisane "Skrzynia" a u innych nie ma nic. Proste jak konstrukcja cepa
Gość_Guest*,
nie chodzi mi o te skrzynie chodzi mi o te "magiczne" jest ich podobna ilosc ,jesli nie tyle samo wiem tyle jescze ze w trzech ostatnich skrzyniach sa kostury magiczne.ja w swoim g3 niemam ich podpisanych ,a wiem ze jest cos takiego bo kiedys czytałem cos takiego na jakies forze.
Dabu,
Przecież Taramelion to wyżej napisał...
Gość_Guest*,
Nie zakładałem nowego tematu bo poco. Czy ktos moze mi wkleic liste magicznych skrzyn w g3 (tych nie nazwanych w grze) bo kiedys to widziałem a sobie nie zapisałem. Z góry thx
Redhorn Steelaxe,
Ja mam dwie, a to na pewno dobry klan? Bo chodzi o ten co dostajesz misję na moc przodków?
Soldier,
41 i 42. W domu Kalana ( w Klanie Ognia ) przez buga tutaj są dwie skrzynie jedna na drugiej. Przed otwieraniem zróbcie save'a bo raz mi się gra tu zwiesiła. Za drugim razem otworzyłem bez problemu.

Czy wszyscy maja tu dwie skrzynie, bo ja mam jedną
Redhorn Steelaxe,
Jak idziesz do Ishtar (już blisko miasta) następują po sobie dwa rozwidlenia, idż tym pierwszym.
Gość_Guest*,
Zna ktoś lokalizację jej skrzyni bo szukam od rana i nie mogę znaleźć?
36: Przy pierwszym rozwidleniu drogi z Bragi do Isthar - w ruinach z trzema ogrami
Soldier,
Ok już wiem gdzie to jest, przez te skrzynie gram jeszcze raz.
Wcześniej wojownikiem miałem 61 poziom przeszedłem Myrtane i Nordmar.
Chodziłem z mieczem półtora ręcznym, później dowiedziałem się o skrzyniach Nie mogłem mieć nic lepszego.
dzięki
Bezimienny Michał,
Co do pkt. 7 to jaskinia to chodzi o to gdzie oni siedzą a skrzynia znajduje się w jaskini w ich obozie [tam gdzie gargulce, pełzacze i szkielety].
A pkt. 11 to idziesz od geldern do wilczej kopalni tylko że ją mijasz i idziesz sobie dalej, tam se siedzą 3 trolle i tak jakoś między nimi jest skrzynia [trolle są ciężkie zwłaszcza grupowo, więc radzę uważać].
Soldier,
Witam
nie mogę znaleźć lokalizacji tej skrzyni, można dokładniej
7. Za Jaskinia za złodziejami zboża koło Montery
Za jaskinią jest półka z kilkoma trollami, później zniszczony dom z paroma szkieletami a później już ten patrol orkowy.

Z góry dziękuje

[Dodano po chwili]

Potrzebuje też lokalizację punktu 11
11. Za wilczą jaskinią dalej prosto i po zabiciu 3 trolli normalnych leży skrzynia
Gość_Guest*,
To działa u każdego, inaczej sie nie da, no chyba że grasz na kodach.
Soldier,
Ok a teraz, niech ktoś, powie mi czy ktoś już tego próbował i mu zadziałało.
Wczytywanie...