Baldurs Gate I Roz. III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Hubert*,
Witam .
Nie mogę przejść do Knieji Otyłości 4 .
Prubuję poprzez wszystkie lokacje i nic .
Niblla,
Do usług.
dr_gre,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia niedziela, 7 maja 2017, 12:16 napisał

Moim zdaniem albo musisz teraz odwiedzić maga w Beregoście (Feldepost na piętrze pierwszy pokój) albo odnaleźć obóz bandytów.
Jak już Jezid zauważył, póki nie sprecyzujesz gdzie dokładnie jesteś, ciężko ci będzie pomóc.


Nibla Twoja rada pomogła ! Dzięki magowi z Feldeposta odkrył mi się obóz bandytów. DZIĘKI !
Jezid,
Dojść do krawędzi obszarów które z nimi sąsiadują. Czyli konsekwentnie podróżować przez kolejne lokacje w ich kierunku.

W każdej nowej lokacji warto dojść do wszystkich krawędzi mapy i sprawdzić, czy pokaże się ikonka podróży. Odkrywasz w ten sposób kolejne, sąsiadujące.
dr_gre,
Jeśli chodzi o Knieje Otulisko w ogóle mi się nie pokazała na mapie Obóz bandytów również. Co zrobić żeby te lokalizacje mi się odkryły ?
Gość_dunio*,
Stawiam ze kolega do kniei otulisko musi isc

http://baldur.cob-bg.pl/bg1?pg=5,2

Tutaj sprawdz gdzie jest knieja otulisko, powinna sie odkryc
Niblla,
Moim zdaniem albo musisz teraz odwiedzić maga w Beregoście (Feldepost na piętrze pierwszy pokój) albo odnaleźć obóz bandytów.
Jak już Jezid zauważył, póki nie sprecyzujesz gdzie dokładnie jesteś, ciężko ci będzie pomóc.
Jezid,
Te numerki rozdziałów już nic mi nie mówią. Na czym utknąłeś w głównym wątku?
dr_gre,
Witam, utknąłem w III rozdziale i nie mogę przejść do IV. Wszystkie lokalizacje mam odryte a mimo to ugrzązłem. Proszę o pomoc !
Wczytywanie...