Problemy z atakami w Faring. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

anonimzproblemami,
Witam, mam problem przez który prawdopodobnie przestane grać. od razu mówię, że wybiłam tylko Cape Dun i Ardeę. Powędrowałam sobie do Faring, wszystko było fajnie, byłam szczęśliwa. Chciałam dołączyć do tamtejszych myśliwych - Toteż udałam się na polowanie na Topielce z jednym z nich. Gdy zaczęła się jadka , niechcący pobiłam myśliwego do nieprzytomności. Skończyłam zabijać topielce, on wstał i się uleczył, nie miał żadnego problemu, tylko podświetlał swoje imię na pomarańczowo. Okej, spokojnie weszłam do miasta by grać dalej, ale wtedy zaatakował mnie najemnik. Po primo - Nie zrobiłam mu nic, a nie miał broni i miał pomarańczowe imię, po secundo - Byłam na polowaniu, co ja mogłam mu zrobić? Gdy mnie zaatakował, po chwili inni NAJEMNICY się dołączyli. (Orkowie nic nie robili) Zdesperowana ja, użyłam na owym najemniku AMNEZJI - Było dobrze. Odeszłam na minutę od komputera - Wróciłam A JEDEN Z NAJEMNIKÓW (inny) zaczął do mnie strzelać. Dopóki się nie ruszyłam, inni nie reagowali. Wczytała bym grę, ale sęk w tym, że mój ostatni zapis jest daleko w tyle. Mam nadzieję, że mimo iż teraz ta gra jest mniej popularna da się coś zaradzić.
Wczytywanie...