3 pytania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jeździec Apokalipsy,
Musisz pogadać z Fajethem,on odeśle cie do Bilgota(siedzi przy kotle) potem musisz iść do wiżyczki(na północ od Fajetha) i zabić Przywódce Zębaczy(zabierz pazur) potem ić do Fajetha i on powie ile rudy wydobyli.Pogadaj jeszcze z rycerzem co pilnuje kopalini bo on da nam pierścień dla Udara ale zawsze można go sobie zatrzymać.
urs,
po diego to znalazłem tylko trupa, a co do tych kopalni to mam info od :
tej kopalni co jest w najleprzym stanie jest ich tam z 10, dostaje sie od nich zadanie z zebaczami
co do drugiej to znalazłem kolesia w jaskini z ruda,
Goel,
Witam!
Chyba wiem o co chodzi. Widzę dwie możliwości. Jeśli chodzi o dawną Starą Kopalnie to za domem (szopą, wiatą, altaną??) gdzie w pierwszej części gry mieszkał Cavalorn jest jaskinia. W niej jest rycerz Marcos który udzieli Ci informacji. Jeśli jednak chodzi o kopalnie gdzie mieszkają pełzacze, to informacji udzieli Ci Diego. Jak do niego dojść: idź do dawnego Nowego Obozu (ale do niego nie wchodź), przepłyń jezioro (chyba, że można po nim przejść - nie pamiętam już ). Idąc przed siebie zobaczysz dwa trupy u wylotu małego wąwozu. Idąc nim dojdziesz do Diega.
Tyle pamiętam. Możliwe, że źle opisałem drogę do Diega. Możliwe, że jest za trudna. W Gothic II grałem dość dawno lecz mam nadzieję że pomogłem choć trochę

Pozdrawiam

Goel
Jeździec Apokalipsy,
1) Podaj która to kopalnia(jaki był tam dowódca) bo 3 nic mi nie mówi...
2) U Thorbena lub u Ramireza(w kanałach)
3) Jeśli chcesz tam wejść to potrzebujesz klucza.Nagur,Halvor,Rangaru(więcej nie pamiętam) jeśli wydasz któregoś straży, to później gdy wejdziesz to knajpy to Kardif ci powie,że ktoś cię szukał i chce się z tobą spotkać za sklapem Halvora.Będzie to Attyla który spróbuje cię zabić po jego pokonaniu zabierz klucz.A drugie wyjście jest takie,że nie będziesz wydawał nikogo straży to dostaniesz klucz od Attyli.
urs,
1. mam za zadanie dostarczyc inforamcje na temat rudy wydobywanje w gorczej dolinie. 2 kopalnie obszedłem i jest ok ale w 3 nie moge sie porozumiec z czełekim bo jeden nie zyje a 2 drugim jest standarwdowy rycerz kotry nie mowi toego czego potrzebuje. a lord cały czas mowi ze mam zdobyc info z 3 kopalini .....

2. gdzie mozna nauczyc sie otwierania zamkow ?

3. jak wejsc do podziemi korinis?

z gory dzieki za odp
Wczytywanie...