Błędy w zapisach. Tak sądze. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

FilipSid-Archer,
Witam ponownie po bardzo długiej przerwie, niestety z pewnym problemem. Otóż wróciłem do Skyrim jakiś czas temu i zdążyłem na powrót przyzwyczaić się do Crashów. Norma, były, są i będa. Mam za to problem z zapisami. Mam wrażenie że niektóre zapisy jakby działały niepoprawnie. Np: "Zapis 66 , Tam i siam. Svejra." Działa normalnie. Ale np (aktualna sytuacja) zapisy z tuż przed wejściem do wieży nad Gwiazdą Zaranną (misja z Verminą) i w trakcie robienia misji jak i tuż po niej, nie działają. Kiedy zginę i chce wczytać, bum. Widzę pulpit. Chce wczytać z menu: Wczytuje...i po jakiś 3 sekundach widzę pulpit. Tak gram na modach (około 40 aktywnych, tylko 6 większych jeżeli ma to znaczenie. Nie kłócą się ze soba, ten problem miałem również przed modami), tak był ten problem i po iluś tam zapisach zniknął, ale chciałbym go w miarę możliwości rozwiązać. Jestem aktualnie na bodajże 67 Lvlu (coś koło tego) i nie zamierzam kończyć grą tą postacią. Czy ten problem może mieć związek z tym że nie tknąłem głownego wątku fabularnego? Nie mam pojęcia czemu by tak miało być, ale ja się nie znam na takich rzeczach, może przez to się coś z zapisami w trakcie misji chrzani i przez to nie działa? Proszę o jakikolwiek odzew, nawet w postaci odesłania do innego tematu czy strony gdzie to było poruszone. Ja tego nie znalazłem. Z góry dziękuje za jakiekolwiek odpowiedzi!
Wczytywanie...