Problem z ''Pod Pomocną Dłonią'' - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Zola,
A mi się tylko to raz zdarzyło teraz normalnie działa.A kiedyś jak grałem w BG to miałem Pod Pomocną Dłonią ten pierścień schowany w kamieniu a teraz jak gram to nie ma go.Dziwne ale prawdziwe
KRQ,
ale moze to byc jeszcze problem z plyta, niewiem czy dosyc porysowana czy cos w tym rodzaju...
Sosna,
Choć istnieje możliwość, że to w save'ach coś się porobiło, ale skopiować nie zaszkodzi
KRQ,
albo nawet tylko czas przeinstalowania przeciez nikt nie kaze mu usuwac sejwóF ;D
Sosna,
Jeżeli nic nie wykombinujesz to zainstaluj ponownie grę, to sam początek gry nadrobisz to w około 20 minut
Zola,
Ja miałem to samo tylko,że w napędzie znajdowała się CD1 więc włożyłem 2 płytkę i wszystko działało.
Ryba,
Witam! Właśnie zacząłem grę i kiedy przechodzę z mapy świata na teren, w którym znajduje się gospoda ''Pod Pomocną Dłonią'' pokazuje mi się niebieski ekran, a czasami jeszcze białe napisy: ''Włóż CD 2. Płyta wyjęta z napędu'', nawet gdy ona tam jest! Pomóżcie!
Wczytywanie...