[Wiedźmin: Dzieci lisicy] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
Lepszy niż "Dom ze szkła". Czyta się naprawdę przyjemnie, czuć, że to wiedźmińska przygoda (no cóż, to adaptacja opowiadania z "Sezonu burz"). Jest humorystycznie, postacie budzą sympatię (Geralt i Addario), a sytuacja z podróżą i kłopotami autentycznie wciąga. Ponownie jest problem z ilustracjami, które bywają zanadto uproszczone, żeby nie powiedzieć: niedopracowane. Też zauważyłem błąd w kolorystyce, że jedna postać ma w trzech scenach różny kolor włosów. Wpadka niedopuszczalna, a i w dialogach z dwa razy chyba coś jest nie tak (raz tekst się nie zgadza z rozmówcą, a w drugim przypadku sam nie wiem).

Tak czy inaczej, mi się podobało – 7/10.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją komiksu "Wiedźmin: Dzieci lisicy"!

"Dzieci lisicy" to drugi tom serii amerykańskich komiksów, których głównym bohaterem jest sławny Biały Wilk – Geralt z Rivii. Tym razem nasz białowłosy wiedźmin będzie musiał zmierzyć się z tytułową lisicą i jednocześnie udźwignąć poziom całkiem ciepło przyjętego "Domu ze szkła". Chociaż od pierwszego tomu recenzowana pozycja jest w kilku aspektach wyraźnie lepsza, to jednak nie da się ukryć, że tym razem autorzy mieli po prostu niemal gotową historię.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...