Kamienie teleportujace i respawn po śmierci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

ktos,
ok juz nvm ukonczylem gre na 2 sposoby =P
thx yall&bb
Dany,
Kamienie teleportacyjne, po użyciu teleportu i powrocie, trzeba podnieść z ziemi, podnosi się normalnie. A co do śmierci to giniesz normalnie. Nie wiem, czy jest możliwość odrodzenia.
ktos,
dostalem od tego kolesia chyba 3 teleportery i tak sie sklada ze te 3 zmarnowalem :S a teraz ten koles nie chce ze mna gadac bo zgromadzenie mu zabronilo chociaz ze mam u nich 10/10 :S btw czy da sie jakos podniesc te teleporty? a co z respawnem?(chodzi mi o to zeby nie bylo konca gry tylko zebym odrodzil sie w kapliczce Maliel) >.>

z gory thx:P
Ranger,
Aby dostać kamień (a możesz dostać tylko 3) musisz pogadać z magiem, którego spotkałeś obok wioski Kormorin (ten który dał ci aktywator teleporterów). On powie, że masz mu dać 2 magnezje. Znajdziesz je w obozach gromów (np jeden jest na zachód od tego maga). Wtedy mag powie, że zrobi ci więcej jak mu dasz więcej. No i jak mu przyniesiesz jeszcze 4 to ci zrobi jeszcze 2. Razem 3.
ktos,
jak w temacie moje pytanie dotyczy kamieni teleportujacych (jak je zdobyc? ew jak je utworzyc albo gdzie je kupic >.<) i jak zrobic zeby sie odrodzic po smierci
z gory thx

btw: juz gram 22h w two worlds mam 62 lvl i nie wiem tak podstawowych rzeczy... lol
Wczytywanie...