Gdzie znaleźć zwój Animacja Martwego? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

LIRAEL,
Tylko kapłan ma ten czar, nawet z BGT dopiero w 2 się pojawia dla maga...chyba że grasz czarownikiem wtedy możesz go wybrać...
Diego de Gallin,
Nie ma zwoju, ale jest czar kapłana (no przy awansie się pojawia), zwoju na pewno nie ma.
Gość_KroMag*,
W BG 1 nie ma animacji martwego ale możesz sobie zainstalować BG Trilogy jest tam grafika i zaklęcia także rasy z 2 części
Rincewind,
Trzeba było tak od razu (czyli umieścić temat w tym dziale, w którym teraz jest ).

Mówisz, że jest na pewno... Ja go chyba nie znalazłem :?. Ja z V poziomu miałem bodajże tylko Chaos, Unieruchomienie Potwora i Zabójczą Chmurę. Poczekajmy jeszcze na innych użytkowników. Zobaczymy co powiedzą .
Kolega,
jest na pewno bo mi chodzi o opowiesci z wybrzeza mieczy. a jak juz powiedzialem jest na pewno bo w instrukcji do opowiesci z wybrzeza mieczy jest. i mam juz 5 magiczny.
Rincewind,
Nie masz za co przepraszać. Zwróć tylko uwagę na temat . Nie wiem skąd się bierze to niektórych "Mały problem", "Mam problem", "Pomocy" itd.

Jeśli chodzi zaś o same pytanie to wydaje mi się, że Animacji Martwego nie ma w BG I, a nawet jak jeśli jest, to na pewno nie możesz go użyć, bo jest to czar V poziomu.
Kolega,
mam taki problem. gram juz w bg dosyc dlugo ale nie moge znalezc zwoju animacja martwego, wiec jesli ktos wie gdzie moge go znalezc to bardzzo prosze o informacje w tym temacie. z gory przepraszam za zakladanie nowego tematu i dziekuje za pomoc.
Wczytywanie...