romans z anną - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
Noooo i wtedy się zaczeło "miałem w domu całe lachonarium a anna nic może to jakiś bug"
Ryba,
Romans Anny rozpoczynasz już od pierwszej rozmowy z nią (należy wybierać odpowiednie opcje dialogowe). Jeszcze później, gdy podczas rozmowy z Ravelą odpowiednio będziesz gadać i spyta cię, czy jest brzydka, później zmieni się w Nie-Sławę i będzie chciała cię pocałować musisz odmówić, a wtedy zmieni się w Anne no i wtedy daj jej całusa . Następnie już tylko zagadnij do Anny i pogadaj z nią o tym. W sumie to wielkiego romansu z nią nie ma, no, ale cóż.

A co do Nie-Sławy to nie można z nią romansować w pełnym tego słowa znaczeniu, gdyż jest sukkubem i jej pocałunek, by mógł zrobić ci kuku .

Wracając do Anny to śmieszne jest kiedy mając ją w drużynie pogadasz z jakąś prostytutką, mówiąc wprost.
blackrider18,
Witam wszystkich.
Mam pytanie, kiedy właściwie rozpoczyna się romans z Anną?
Ja jestem teraz w niższej dzielnicy i kończę wszystkie questy a narazie jakoś nie widzę, żeby coś sie działo, gdy daję na rozmowę z nią, to moge pogadać tylko o farodzie, raveli, i o tym czemu mi nie powiedziała gdzie jest farod.

Proszę o pomoc, porady.
Pozdrawiam

PS. A z NieSławą też da się romansować??

Pozdrawiam
Wczytywanie...