"Próba Ognia" - Serpentes - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Szucha*,
Gdy wysłuchasz Garwiga on opowie ci o młocie że to właśnie nim Rhobar zabił kamiennego strażnika bo inna broń na niego nie działała
Soldier,
podejrzewam że twórcy gry na pewno to przewidzieli i zwój zmniejszenia potwora nie za działa
Sosna,
Ten pomysł też jest niezły ja tak robiłem z trollem w Gothic 1.
Ale gdzie kupiłeś ten zwój pomniejszenia i za ile (wątpię, żeby był tani), a może wpisałeś kod ???
Nie jestem pewny ale Serpantes powiedział, że tego golema można ubić tylko tym świętym Młotem, więc coś mnie dziwi ten twój sposób
Javier,
Ja osobiście wymyśliłem żeby zmniejszyć golema i go ubić prostsze
Shade,

Użytkownik Seru dnia Fri, 03 Aug 2007 - 17:19 napisał

ej ja tez mam tu pytanie gdzie ten sloneczny krag ??

[post="77753"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Słoneczny krąg jest zaznaczony na mapie. Znajdź czarnego trolla i w lewo jest las, to na mapie jest to takie bardziej wyroznijące sie miejsce siwe lub czarne cos w ksztalce kola
Jeździec Apokalipsy,
Znajć na mapie czarnego trolla.I jak dojdziesz to będzie tam myśliwy Grimbald(jakoś tak) i wtedy idziesz w stronę lasu gdzie stoi 2 włóczęgów.Jeśli będziesz iść to drogą to napewno znajdziesz bo będą tam stali poszukiwacze.Można tam dojść też drogą gdzie jest 3 ornament z Nk(w tym lesie).
Seru,
ej ja tez mam tu pytanie gdzie ten sloneczny krag ??
Syha,
O dzienki raczej bym na to nie wpadł xD
Jeździec Apokalipsy,
Musisz zabić Magicznego Golema.Rozmawiasz z Dyrianem prosi cię o małą przysługe i daje ci zwój snu.Idziesz to klasztornych podziemii i rzucasz czar na Garwiga i zabierasz młot.Teraz idziesz w strone Słonacznego kręgu i jak jest most z Rozbójnikeim i tam na prawo jest Golem.Mam nadziej,że pomogłem.
Syha,
Mam taki problem z "Próbą Ognia " mianowicie nie wiem jak zrobić ostatnie zadanie, wypełniłem już zadania u Pyrokara,Ultnara lecz nie rozumiem zadania Serpentesa moze ktos mi pomóc . Proszę o szybka odpowiedz .




z góry wielkie dzieniki
Wczytywanie...