Level - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Tak. Znajdą się czasem jakieś niedobitki. I od .... botów też .
Gość_norbi*,
Ktoś tu jeszcze jest
Samael,

Użytkownik xyszdas dnia śro, 27 cze 2007 - 15:32 napisał

Hmm... ja rodział DRUGI ukończyłem z bodajże 12 poziomem, taki miałem przynajmniej po wejściu do Luskan... więc osiągnięcie 10 w pierwszym jest dla mnie wysoce nieprawdopodobne, chociaż nie niemożliwe

[post="71696"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Gram razem z poradnikiem który można dostać razem z DE i wykonuje wszystkie zadania. Mam na mapkach wszystkich wrogów i ich pokonuje. Gram też postacią naturalnie złą i wybieram często w dialogach mniej miłe wypowiedzi, dzięki czemu NPC wzywa straż albo sam się na mnie rzuca.
Nie powiem też że trochę nie nabijałem. Cywilów w mieście nie zabijałem, ale np. walka z Gulnan, jest tam ołtarz który wzywa nieumarłych. Nie niszcząc go można pokonać sporo wrogów, a to równa się dużo PD . Albo zadanie z portretem dla Ofali. Jeśli pogadamy ostro z Rumbottomem i każemy mu aby z nami walczył ten wzywa straże. Kiedy zagadamy go drugi raz sytuacja się powtarza i tak można w kółko .
Poza tym wykonując zadania zgodnie z poradnikiem bardzo często musimy walczyć z dużo silniejszym przeciwnikiem, a silniejsi dają więcej PD.

Użytkownik Hawkwood dnia śro, 27 cze 2007 - 16:44 napisał

Człowieku! Aby zdobyć każdy następny poziom musisz załapać każdorazowo większą ilość expa! I na każdy kolejny level pracujesz dłużej... Jeżeli 2 lvl zdobywasz 1000 pkt, to na następny włazisz mając pkt np. 2500, a na kolejny powiedzmy 6000. Teraz jasne?

[post="71715"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



A czy ja coś mówiłem że nie?

Użytkownik zbyl2 dnia śro, 27 cze 2007 - 16:58 napisał

a po za tym czym masz wyższy poziom tym mniej PD dostajesz za każdego potworka... Więc jest coraz ciężej bo potrzebujesz go więcej, a dostajesz mniej

[post="71719"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



To też jest oczywiste, a jak pisałem wyżej można to wykorzystać odwrotnie
Jeżeli przeciwnik jest dużo silniejszy od naszej postaci dostaniemy więcej PD. A więc jeśli pokonamy jakiegoś bossa 1 lvl postacią to dostaniemy więcej punktów niż gdybyśmy grali silniejszą.
Warto to wykorzystać, choć wiem że takie wyzwania nie są proste. Można nieźle nabić PD na początku i raczej będziemy mieli tych punktów więcej do końca gry
Mistrz Krezysztof,
To ja tez zacznę grać


o kurna wy instalowałem NWN. A płyty zostawiłem u kuzyna ajajajajajja
zbyl2,
zacząłem grać jeszcze raz i zobaczę na którym skończe.... Na razie skończyłem wstęp i mam 3lvl
Mistrz Krezysztof,
taaak... według mnie fajniejsze jest przechodzenie gry postacią na 40 lvlku
zbyl2,

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 28 cze 2007 - 10:59 napisał

Przejdź kampanie 2 razy

[post="71846"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



tak, ale przechodzenie kampnii po raz drugi tom samą postacią jest bez sensu. Z resztą pewnie wszyscy tak uważają
Mistrz Krezysztof,
A właśnie że sie da. Przejdź kampanie 2 razy i proszę bardzo 20 lvl już jest.(nawet wyżej jak ma sie rozszerzenia)
zbyl2,

Użytkownik Mistrz Krezysztof dnia czw, 28 cze 2007 - 10:46 napisał

taaak nudziło mi się więc łaziłem po całej krainie szukając ofiar. Ludzi attakowałem. wszystko co sie ruszało.

[post="71842"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



tak, zabijałeś wszystko co się ruszało... Angela napisała że nawet wtedy można osiągnąć tylko 19, ja nie wiem bo nie próbowałem... zresztą sam przeczytaj jej posta:

Użytkownik Angela dnia pon, 18 cze 2007 - 14:31 napisał

W podstawowym NWN MAKSYMALNY poziom możliwy do osiągnięcia bez kodów i innych badziewi to poziom 19 jednakże aby tego dokonać trzeba zabijać postacie w miastach, np w pierwszym akcie wszystkich strażników pilnujących bram w poszczególnych dzielnicach miasta, bywalców karczm itp Bez tego można mieć max 18 poziom Padam ze śmiechu jak ktoś mi pisze, że ukończył podstawowego NWN na 20 poziomie :F Co do SoU to nie pamiętam, który miałam poziom po skończeniu go, ale coś mi świta, że ok 24/26 ale na 100 % pewności nie mam Nie pamiętam zwyczajnie. Natomiast HotU ukończyłam na 34 poziomie. Ale wiem, że można na wyższym, myślę, że max na 36 Pozdrawiam bajkopisarzy

[post="70023"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]

Mistrz Krezysztof,
taaak nudziło mi się więc łaziłem po całej krainie szukając ofiar. Ludzi attakowałem. wszystko co sie ruszało.
zbyl2,
a po za tym czym masz wyższy poziom tym mniej PD dostajesz za każdego potworka... Więc jest coraz ciężej bo potrzebujesz go więcej, a dostajesz mniej
Hawkwood,

Użytkownik Samael dnia wto, 26 cze 2007 - 09:59 napisał

Cóż, mnie udało się ukończyć w podstawce I rozdział na 10 lvl, a trzy jeszcze przede mną więc liczę że będę miał te 20 xP
Ale skoro mówicie że niemożliwe...


Człowieku! Aby zdobyć każdy następny poziom musisz załapać każdorazowo większą ilość expa! I na każdy kolejny level pracujesz dłużej... Jeżeli 2 lvl zdobywasz 1000 pkt, to na następny włazisz mając pkt np. 2500, a na kolejny powiedzmy 6000. Teraz jasne?
xyszdas,
Hmm... ja rodział DRUGI ukończyłem z bodajże 12 poziomem, taki miałem przynajmniej po wejściu do Luskan... więc osiągnięcie 10 w pierwszym jest dla mnie wysoce nieprawdopodobne, chociaż nie niemożliwe
Samael,
Cóż, mnie udało się ukończyć w podstawce I rozdział na 10 lvl, a trzy jeszcze przede mną więc liczę że będę miał te 20 xP
Ale skoro mówicie że niemożliwe...
Angela,
W podstawowym NWN MAKSYMALNY poziom możliwy do osiągnięcia bez kodów i innych badziewi to poziom 19 jednakże aby tego dokonać trzeba zabijać postacie w miastach, np w pierwszym akcie wszystkich strażników pilnujących bram w poszczególnych dzielnicach miasta, bywalców karczm itp Bez tego można mieć max 18 poziom Padam ze śmiechu jak ktoś mi pisze, że ukończył podstawowego NWN na 20 poziomie :F Co do SoU to nie pamiętam, który miałam poziom po skończeniu go, ale coś mi świta, że ok 24/26 ale na 100 % pewności nie mam Nie pamiętam zwyczajnie. Natomiast HotU ukończyłam na 34 poziomie. Ale wiem, że można na wyższym, myślę, że max na 36 Pozdrawiam bajkopisarzy
Hawkwood,
Coś mi umknęło... Ukończyłeś podstawkę na 20 lvl? SoU na 32? HotU na 40? Jeżeli coś mi się pomyliło, to mnie popraw, ale to raczej nie-mo-żli-we! Zwłaszcza podstawka i SoU. Bez kodów lub ładowania postaci z innego modułu po prostu nie ma takiej możliwości.
Mistrz Krezysztof,
Jeny co tu walić
NWN-20lvl
SoU-32lvl
HotU-40lvl
Można zamknąć
Gość_Quix*,
Niestety, dalej twierdzę że się nie da - całą grę przeszedłem bez towarzysza, wykonałem wszystkie qesty, czasem na dwa sposoby jednocześnie, wykombinowałem wszystko co tylko daje jakieś exp. i nigdy nie przyzywałem żadnych stworków do pomocy i... poziom 30-sty. Za dużo punktów doświadczenia brakuje z 30-stego do 36-stego, żebym uwierzył że można tak wysoki osiągnąć. No chyba że jest jakaś ukryta lokacja z pojawiającymi się non- stop stworami, albo coś podobnego gdzie można nabić expa, o której nie wspomina żadna solucja, ale ja nie znalazłem. Na poz. 30stym ma się 435 000 p.doś. a na 36stym 630 000, więc brakuje aż 195 000 - nie ma szans, żebym przeoczył aż tyle, to połowa wszystkiego co udało mi się zdobyć... Z tego też powodu śmieszą mnie wypowiedzi osób, które piszą, że kończyli HoU postaciami na 40-stym poziomie, no chyba że za "którymś" razem...
darksamurai,
Da się mieć 36., czy coś takiego. Wystarczy wykonywać każdego questa(jeżeli jest kilka opcji zakończenia zadania to wybierać to dające najwięcej expa), nie brać towarzysza, i grać tą samą postacią przez całą grę,
Gość_Quix*,
No właśnie w SoU postacią z podstawki (ja miałem Kapa na 19-stym poz.) jest tragicznie, bo większość potworków rozsypuje się na atomy przy pierwszym uderzeniu - ale to normalne przy takiej różnicy poziomów. Chodziło mi o max expa aby osiągnąć minimum 36level w HoU - osiągnąłem raptem 30-sty i dlatego się dziwię, jakim cudem co poniektórzy piszą, że ich postać miała 38-smy albo wyższy poziom ? Przechodzili grę 2x tą samą postacią, możliwe ale bez sensu moim zdaniem...

A co do łatwości gry, nawet z najgorszą niemagiczną bronią wymiata, bo... z każdej broni Kap zrobi czarem broń +5 i zapali ją mrocznym ogniem, który daje 1k6+10. Przed walką z Mefem miałem 21Kap/8Mnich i "na golasa" +40 do trafienia, 5ataków na rundę, 1k10+11 dmg, KP28, PW232 i... rozwaliłem go (ale musiałem się posiłkować czarami). Faktycznie miałem radochę, ale... jaki sens ma takie utrudnianie gry samemu na siłę ? Fajnie gdyby były jeszcze inne poziomy trudności, które jak w ID2 w trybie "serce furii" totalnie zwiększały i siłę potworków i zdobywane exp.
Wczytywanie...