Kody do Gothica III - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Javier,
spawn sh i daje ci repa do Nordmaru orków buntowników asasynów koczowników g. leśnych itd. kasę ci da i repa do miast ;p
oktoffel,
w poprzednich częściach można było wpisac "insert ch" i pojawiał się drugi Bezi który mógł nas wszystkiego nauczyć...nie wiem czy w G3 to działa...
Bezimienny Michał,
Po 1 : ja nie wiem co to za frajda grać z kodami [chyba zwłaszcza w Gothic to nie ma sensu]
Po 2 : nie przyszło ci do głowy wpisać w google "kody do Gothic 3" ? Trzeba było chociaż zajrzeć nawet na stronę "game exe" http://gexe.pl/Gothic-3-art1669.html , trzeba szukać .
Viroth,
Czy to dla Ciebie tak wielki problem skorzystać z google i chwile poszperać zamiast zakładać specjalnie temat?
ramstein,
witam ludziska po długiej przewie mam prośbę podajcie mi jakieś " działające kody do gothica 3 tylko takie fajne nie np god-nieśmiertelność albo idkfa- wszystkie przedmioty w grze w ilości sto głównie mi chodzi o pojedyncze rzeczy bardzo bym chciał kod na reputacje gdzieś słyszałem że można przyzwać 2 bezimiennego i on uczy wszystkiego jak ktoś zna ten kod niech mi go poda

edit nazwy tematu
Wczytywanie...