Kiedy Magiem Wody? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Pyjak,
Przypomnij mi który to Bal Ten co siedzi w karczmie czy ten co jest niedaleko Laresa? A co do przystąpienia do Szkodników: Należy wziąść od Diega zadanie jakbyś chciał należeć do SO, udać się do kopalni wziąść listę i dać Laresowi, potem oddać Diegowi. A 5lvl min żeby wstąpić też musisz mieć
Gość_bialy1727*,
mam problem z Laresem Lares powiedział żebym okradł Bala Isidro ale Isidro nie chciał się zzgodzić żebym mu pomógł w rosnoszeniu ziela więc go pokonałem i wzięłem od niego ziele sprzedałem je za 400 bryłek rudy gdy wracałem do laresa i zapytałem się czy to wystarzczy on powiedział że nie jesem gotowy aby przyjęto mnie do obozu więc co mam zrobić z tą rudą jak przejść tą misję odpiszcie plis
Sosna,
Magiem wody można zostać, np tylko po tto, aby dostać darmową szatę na sella, ja akurat tak nie zrobiłem, bo to psuje trochę klimat jak się jest wojem, ale możesz się uczyć magi itp, a być tym najemnikiem, a po zdobyciu kamieni ogniskujących dołączyć do magów
Javier,
Prościej zostań w SO magiem ognia i potem Saturas cie weżnie do magów wody. Możesz tez zostać nekromantom jeśli o tym wiesz
Turin Mroczny,
Raphagorn z tą zbroją to chyba też nie do końca. Szata maga wody ma mniejsze bonusy od ciężkiej zbroi najemnika (mniejsze bonusy ochrony przed ostrzem i strzałami) ale ma większe bonusy ochrony przed ogniem i magią. Więc jak kto woli, ale jak ktoś został wojownikiem to bardziej przyda mu się Ciężka Zbroja(wojownik w szacie??? )
Raphagorn,
Odpowiedź Turina jak najbardziej prawidłowa, dodam tylko, że zanim będziesz magiem wody, zostaniesz jeszcze najemnikiem, i dlatego, po wyuczeniu się zdolności walki jako najemnik, po zostaniu magiem uczyć się magii nie ma sensu, bo po prostu się tej magii dużo nauczyć nie zdążysz Więc twój zysk z tego awansu najprawdopodobniej ograniczy się do lepszego pancerza (jeśli tak można nazwać... szatę ).
Turin Mroczny,
Magie Wody możesz być dopiero w 4 rozdziale jak oddasz wszystkie kamienie ogniskujące i jak wyrzucą cię ze SO(jak do niego należałeś. Jeśli to jest błędna odpowiedź to sorry, bo w Gothica I grałem 2 latat temu.
Dabu,
Po zaniesieniu Jaj Pełzaczy Cor Kalomowi, Lee powinien wziąć cię do Najemników. Jeśli jeszcze nie, to po zdobyciu pierwszego Kamienia Ogniskującego (zadania dla Świrów)
Vardamir,
Mam pytanie, gram w NO pokonałem pełzacze, spotkałem strażnika który mówi że Lee teraz na pewno mnie przyjmie do Najemników, ale ani do Magów ani do najemników nie mogę się przyłączyć? Jakiś błąd? Czy to jeszcze za wcześnie? Musze jeszcze czekać? jak tak to kiedy można zostać np Magiem Wody?
Wczytywanie...