proszę o poradę dla przyszłego maga - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

oktoffel,
Z obozu sekty nie można się przenieść np. do Starego Obozu. Zostajesz strażnikiem świątynnym to jesteś nim do końca i masz możliwość wyuczenia się magii tylko do 4 kręgu.
Najlepsza ( i najłatwiejsza moim zdaniem a zarazem najciekawsza) droga dla maga to Cień>Mag Ognia>Mag Wody>Nekromanta. Aby taką drogę przejść musisz wstąpić do Starego Obozu. W 4 rozdziale gdy obóz ten zostanie zniszczony, przeniesiesz się do Nowego Obozu i tam połączysz moc 2 żywiołów: ognia i wody. A na koniec u Xardasa zostaniesz nekromantą
razor,
No cóż,nigdy nie próbowałem się przenosić.W czwartym rozdziale to cie ze Starego Obozu wywalają ,a z Bractwa Świrów to nie,więc raczej nie można(strażnik świątynny to raczej taka klasa,co magię z walką mieczem łączy,tak jak paladyn w dwójce,więc twórcy może uznali,że cztery kręgi wystarczą)

[Dodano po chwili]

A i jeszcze coś.kiedy się przenosisz z starego do nowego obozu,to nie musisz zostawać najpierw najemnikiem,a potem magie,to samo jest z awansem ze szkodnika na maga(przynajmiej u mnie tak było)
Vardamir,
30 to dużo ale co z tego że do 4, potem mogę się przenieść do najemników... czy z obozu na bagnie się nie da? po najemnikach do magów wody a potem xardas i jego piękna szata
razor,
czy tak,czy siak z pełzaczami zmierzyć się musisz(w drugim rozdziałe,a wtedy jeszcze nie możesz przecież zostać magiem,dopiero po tej misji).Ale w u sekciarzy możesz uczyć się magii już jako nowicjusz,a potem strażnik świątynny,ale jest minus,że guru zostać nie można(ja przynajmiej nie mogłem)no i chyba tylko do czwartego kręgu uczą.Ale mag na rzucenie czaru tak wiele many nie potrzebuje(pierwszy krąg to w ogóle jeden many na jeden pocisk idzie),a więc bez problemu możesz się używania jakiejś broni nauczyć.

[Dodano po chwili]

A pozatym początkowe bronie tak wiele siły,czy tam zręczności nie używają,(jakieś dwa pierścienie po pięć i możesz najlepszego łuku,jaki w tym rozdziale kupisz używać)a potem zdejmujesz i zakladasz jakie chcesz,tak więc tylko 30 punktów nauki stracisz.
Vardamir,
Przeszedłem gothica już wojownikiem, i chciałem jeszcze raz, magiem tym razem. Mam pytanie, do którego obozu się przyłączyć żeby jak najłatwiej opanować magie? nie chce uczyć się siły itp, w końcu magowi tego nie potrzeba ale w starym obozie nie poradzę sobie z pełzaczami, a w nowym trzeba najpierw jeszcze najemnikiem zostać
Wczytywanie...