Pytanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Atis,
Pył faerie da się znaleźc. Halabarda +1 może za to byc właśnie w dokach w sklepie "Dwudziestka w Kołczanie" czy coś w tym rodzaju. Jeśli chodzi o sklep, to w całym pierwszym rozdziale, gośc tam sprzedaje najlepszy stuff.
Dragon Blake,
Dzięki, ale mam pomysł. Może jest na targu w opuszconej tawernie. W każdym bądź razie wybieram się teraz do Doków zbierać monety. Co do halabrdy to jestem pewien, żę jak grałem kapłanem to ją miałem, ale sprzedałem.

[Dodano po chwili]

No i jest problem. Nie ma tego w Dokach na licytacji.
Eni,
Ja pył Faerie znalazłam w domu czarodzieja w Czarnystawie. Nie jestem pewna, ale drugi odnalazłam, zdaje się w Dokach. Musisz przeszukiwać pożądnie lokacje, zaglądać do skrzyń, szafek, beczek, a powinieneś odszukać owy pył.
A co do halabardy +1, w pierwszym rozdziale na żadną nie trafiłam, a jeśli nawet, to nie zwróciłam na nią szczególnej uwagi.
Cóż mogę rzec więcej? Szukaj, a być może uda ci się trafić na któryś z tych przedmiotów.
zbyl2,
W NWN przedmioty w skrzyniach, beczkach itd. pojawiają się losowo. Nigdy nie wiadomo co kiedy się pojawi. Tylko w niektórych miejscach jest już z góry ustalone co się tam pojawi. Skąd wiem? W pewnej skrzyni znalazłem najpierw płaszcz Elfów, nie zapisałem gry a chwilę później mnie zabili. Otwierając skrzynię po wczytaniu gry był tam miedziany pierścień. Co do kupców to tam są już z góry ustalone przedmioty, ale u którego można to zakupić, jeśli wogóle można, to ja nie wiem.
Dragon Blake,
Pierwszy. Chce mieć Halabardę Niszczyciela. Jestem już po czarnystawie, zostały tylko doki.
Darnok Smith,
A w którym jesteś rozdziale?
Dragon Blake,
Czy pamięta ktoś może gdzie można zanleźć halabrdę +1, i pył wróżki/faerie? PRoszę o szybką odp.
Wczytywanie...