Forum Gothica - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
stronę można podobno prosto zrobić na:
www.lua.pl
Możesz w niej robić stronę np w Joomli jak i W phpBB by Przemo (świetne darmowe forum)
Ja osobiście jeszcze nie testowałem, ale za to mój kolega tak i bardzo ją zachwalał
Saimar,
A skąd taka pewność? Jakbyś popracował nad pisownią to czemu by nie? Jak dla mnie każdy mile widziany
Nawet mr. cHAOS
ziomek,
jak bym sie przyłączył do Aminów GE to by był haos i zamęt,że normalnie niewyobrażalny haos!
SaintMaster,
Jeśli chciałbyś samemu zrobić taką stronę, to ciężko by było ja zrobić a co dopiero zdobyć taką renomę co Gameexe!!! Lepiej przyłącz się do tej strony z pewnością będzie to dla Ciebie lepsze wyjście.
FurryThales,
Zgadzam się z Taramelion, przy takiej stronie trochę roboty jest. No i najlepiej zrobić samemu jakiś ładny, oryginalny szablon, a nie szukać darmowych które wyglądają beznadziejnie >.>
Taramelion,
Chłopie... troszkę roboty przy tworzeniu strony jest. Jeżeli nie znasz się na pisaniu to lepiej nie zaczynaj. Bo moim zdaniem to jest słomiany zapał i raczej nic z tego nie wyjdzie.

Jak masz taką twórczą wenę to pomagaj tutaj twórcom gameexe. Wyszukuj nowinki, szperaj pytaj pisz i podsyłaj władcom GE.


Takie jest moje zdanie i całkowicie je podzielam. Nawet na dwa.
ziomek,
jak zrobić stronę gothica i do tej strony forum Gothica ? Podajcie Nazwę Jakiegoś Prostego Programu z Super Szablonami Gothica i podajcie link do strony z szablonami Gothica..Będe wdzięczny

Coś Jak Gameexe..

bo ja,chciałbym zrobić stronę taką jak np. www.gothic.phx.pl ..
Wczytywanie...