Edytor Świata do Gothic - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Akolita*,
przekopiuj spacera do system i tam spróbuj go otworzyć
Gość_Lechu*,
Mam pewien problem...
Spacer się ściągnął, ale nie mogę go otworzyć. Że niby "nierozpoznany format pliku".

Co powinienem zrobić?!

Z góry dzięki!!
Goel,
Tak jak napisałem, próbowałem się tym bawić. Ale moje próby skończyły się na poprawnym uruchamianiu Spacera Nie mniej jednak powinieneś poszukać tutoriali na tych stronach które były w pierwszym linku, zwłaszcza na The Modders.org .Nic więcej nie jestem w stanie Ci pomóc
Pozostają Google i metodyczne przeczesywanie Sieci jeśli nie odpowiadają ci samouczki z podanych stron. Chyba , że zjawi się tu jakiś miły forumowicz-modder i udzieli ci fachowej pomocy.

Życzę szybkich postępów w nauce i czekam na efekty pracy

Pozdrawiam

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad Tobą

Goel
ziomek,
A wiesz jak dodać Obiekty do Tego świata w programie Spacer?
Goel,
Drogi ziomku!

Edytor do gry Gothic nazywa się Spacer. Do tworzenia modów będziesz potrzebował więcej programów
(no i tutorial - chyba że jesteś w dobry w te klocki ).

Poniżej zamieszczam kilka przydatnych ( w moim odczuciu -tez kiedyś próbowałem coś robić ale nie wyszło ) :

Link -> http://gothic.gram.pl/forum/index.php?showtopic=121 Mały turorial a w nim także kilka przydatnych linków
Link -> http://www.worldofgothic.de/dl/index.php?g...ds&ordner_id=17 - strona po niemiecku ale to chyba najpewniejsze źródło programów do moddingu.

To tyle co wiem. Bądź gotowy, że Spacer może sprawiać dużo problemów przy uruchamianiu. Ale jeśli jesteś twardy i cierpliwy, powinieneś sobie poradzić (Google to jest to!! ). Jak już coś zrobisz, to daj znać

Pozdrawiam wszystkich

Niech Wielkie Słońce zawsze świeci nad wami

Goel
Dabu,
Raczej taki nie istnieje... W każdym razie ja się nie spotkałem

Jak nie masz nic sensownego do wniesienia - to milcz
ziomek,
Zna ktoś Edytor Świata do Gothic?Jeżeli Tak,to niech poda nazwę Edytora i niech poda link do niego
Za Odpowiedź Wielkie dzięki
Wczytywanie...