Zmniejszające się umiejętności :? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

marcineczek22,

Użytkownik Dany dnia sob, 07 maj 2005 - 22:31 napisał

O ile słyszałem, to miało być coś takiego w Nocy Kruka albo w GIII, bohater ma zapominać umiejętności, jeśli ma dużo innych.

[post="31812"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Tak dobrze słyszałeś to wałsnie tak działa

Użytkownik Guest dnia śro, 10 paź 2007 - 20:07 napisał

Hymn, może dlatego, że to bug. To się rzadko zdarza, zwłaszcza po stosunkach. Ale jeśli chcesz pomocy to dam ci radę(nigdy dupy!!!): chłopie, wpisz CH jako kod. Wyskoczy ci Charakter Helper. poproś go o PD. Naucz się walki bronią i zobacz, czy nadal tak ci się robi. A jeśli chcesz bonus, to poproś go o gorący seks analny, albo odbytniczy odrazy. Chłop ma długiego.
Ale włóż gumkę, bo inaczej będą małe  bezimienne.....................

[post="87985"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


czy to miało być śmieszne??
Wojownik ADANOSA,
Mi się nic nie zmiejsza! A i lepiej inwestować w dwu
Norticus_Noctum,
Skurczające się umiejetnosci????? Mnie coś tahiego sie nigdy nie przytrafiło to musi być jakiś bug lub bład.
(jeśli chodzi o zmniejszanie się umiejętności to coś takiego jest w Morrowindzie jak idzie się do paki).
Dany,
O ile słyszałem, to miało być coś takiego w Nocy Kruka albo w GIII, bohater ma zapominać umiejętności, jeśli ma dużo innych.
Qurnik,
Są bronie , które obnizają umiejętność walki , np. stare maczety . Jednak o takim wypadku jak u Danzera jeszcze nie slyszalem . To jakis bug musial byc
Valen,
Pierwszy raz slyszę o o skurczaniu umiejętniości : :
Dranzer,
Coś mi się dzieje z postacią miałem coś 17% na walkę bronia jednoręczną po czym skurczyła mi sie do 4 % na uczyłem się z tabliczek do 8% i chwilę pograłem i skurczyło mi się do zera co to może być :?:
Wczytywanie...