Zombie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Sosna,
O to chodzi, szkielety zrobią jatkę a Zombie będą walić bez efektów i w końcu padną, wolę walkę ze szkieletem i stracić trochę hp niż z Zombiakiem i walić go 2-3min
Tamc.,
Fakt, zgadzam się z Sosną.

Zombie raczej do trudnych przeciwników nie należą. Mnie to denerwują tym, że cofają się i walka z nimi jest czasochłonna.

Ble.
Sosna,
Właśnie, szkielety są moim zdaniem lepsze niż Zombiaki, są szybsze i mocniej walą, są chyba tylko trochę mniej wytrzymałe
Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia nie, 18 maj 2008 - 17:54 napisał

insert zombie ciągle robisz i masz całe legiony


Tylko że ona po takim przyzwaniu zombie leją wszystkich nawet ciebie. A po zwojach pomagają ci i chodzą za tobą.
Dlatego dla mnie jest lepsza armia szkieletów niż wolnych zombie. Albo ewentualnie kilku demonów.
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia nie, 18 maj 2008 - 18:00 napisał

insert zombie ciągle robisz i masz całe legiony

A idź!

Jugg,
insert zombie ciągle robisz i masz całe legiony
Tamc.,
Jeśli chodzi o zwoje, to można przywołać:

- Szkielety,
- Golema,
- Demona.

A zombiaczka, nie.

Sosna,
Można, zawsze użyć zwojów co przywołują potwory, choć w tej chwili nie mogę sobie przypomnieć, czy akurat zombiaki się dało. Ale do siekaniny zombie nie polecam, są trochę zbyt wytrzymałe
razor,
Ale on nie chce GRAC na kodach, tylko sie pobawic, pewnie przeszedl gothica wiele razy...
Tamc.,
Kody?! a fe !

psują całą zabawę,

niszczą klimat gry,

śmierdzą ~~

i w ogóle... a fe !

Jugg,
jemu chodzi o to by zabawić się w resident evil:P
z tego co wiem po wpisaniu kodu klikasz albo strzalke w góre lub w dół albo page up lub page down i wtedy znowu masz wpisany kod i starczy kliknąć enter
narobisz tym armię zombiaków i będziesz happy:P
Gość_TomekPL*,
To jest trochę głupie. Chcesz zrobić siekę to sam się rzuć na cły obóz to najlepsza metoda. Ja tak robiłem i mój miecz kapał krwią wszystkich...ale najlepiej jest zdjąć Gomeza po 2-3 ciosach
Kiyuku,
kruk nie jest w żadnym rozdziale nieśmiertelny
a pozatym tam wszystko bardzo łatwo wybić wszystko z Fali Smierci Uriziela
Vardamir,
głupota, nie lepiej samemu rozwalić ich wszystkich? ja wybiłem wszystkich we wszystkich obozach którzy nie mieli włączonej nie śmiertelności ( na koniec sie przeszedłem, niektorzy jak Gomez i ten co służby i ladacznic pilnował i chyba kruk (a jego to może wcześniej zabiłem) tracą nieśmiertelność i można ich ubić, w SO chyba tylko Milten, Diego i Stone nie tracą nieśmiertelności.
Ammon,
Możesz spróbować także tego sposobu. Przywołujesz armie zombie za obozem (one pewnie będą cię atakować). Wtedy ruszysz do Starego Obozu, a zombie powinny ruszyć za tobą.
Dabu,
No to użyj Golemów, jeden wytrzyma więcej niż Zombie, a zdechlaki nie są za silne :]
Turin Mroczny,
aMorek stosowałem już Armię Ciemności wiele razy Ale teraz bym chciał rozwalić SO za pomocą Zombich
Dabu,
Załatw sobie czar Armia Ciemności, a ona zrobi wszystko za ciebie.
Turin Mroczny,
Zawsze chciałem zrobić rozróbę w starym Obozie, ale jak zawsze przywoływałem Zobiego to oni go zabijali bardzo szybko I moje pytanie jak moge przywołać więcej Zombie za jedym zamachem(chodzi o polecenie w konsosi) Bo pisanie cały czas Insert Zombie jest troche czasochłonne.
Wczytywanie...