ostatni ork szaman - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
dzieki jakos mi sie udalo znalezc wkoncu:d
Dabu,
Cóż, nie pamiętam dokładnie (sorki) ale to było mniej więcej jak przejdziesz przez przepaść, pokonasz szkielety to powinno być za bramą... Nie wiem, naprawdę nie pamiętam do końca.
maciekm8,
a mogl bys mi jakos dokladniej to wytlumaczyc moze jak tam dojsc od wejscia do tej swiatyni albo jakos tak
Dabu,
Winda jest mniej więcej na początku, za dwoma bramami.
maciekm8,
Tylko wlasnie mi chodzi o to gdzie jest to pomieszczenie w ktorym jest ta winda bo nie moge tego znalezc wiec jak bys mogl mi to jakos wytlumaczyc bede ci bardzo wdzieczny:)
Courun Yauntyrr,
Drzwi, których pilnował templariusz otworzą się po wprowadzeniu odpowiedniej kombinacji. Przechodzisz przez bramę, potem korytarzem aż do jeziora lawy, na którym jest wysepka z małą świątynią. W świątyni jest przedostatni szaman - do zabicia. Następnie idź do pomieszczenia, w którym po prawej są zakratowane drzwi, a po lewej filary - po nich dostaniesz się do windy. Zjedź. W pokoju z wodą wciśnij przyciski - otworzą się zakratowane przejścia do jaskini powyżej. Zabij demony i udaj się długim korytarzem naprzód. Czeka Cię starcie z tym nieśmiertelnym póki co szamanem.
maciekm8,
Pomozcie jak dosjc do tego narazie nie smiertelnego orka szamana.
Prosze o szybka odpowiedz i z gory dzieki
Wczytywanie...