Korupcja w cesarskich szeregach - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Courun Yauntyrr,
Myślę, że jeden post wystarczy. Poza standardową radą wczytania wcześniejszego zapisu stanu gry, spróbuj jeszcze użyć kodu caqs, który zalicza dany etap zadania lub też resurrect, czyli wskrzeszenia. Dawno nie grałem w Obliviona, ale ten drugi kod pomagał mi, gdy jakaś postać zaatakowała z powodu błędu i trzeba było ją zaszlachtować, by następnie ożywić i odbyć dialog. Wtedy jednak trzeba wskazać trupa, więc ciało musi nadal tam leżeć.
Gość_SABA*,
CZEŚĆ PROSZE POMOCY Z TĄ MISJĄ O KORUPCJE POZDROWIONKA
Gość_SABA*,
cześć mam problem zabiłam nie chcąco tego orka co nie chciał na poczatku zgodzic się za swiadka co do misji korupcja w cesarskich szeregach i zostawiłam to robiąc innne misje gdy powróciłam do tego zadania ciała nie ma a strzałka pokazuje puste miejsce gdzie poległ POMOCY co mozna zrobić lub jakim kodem raz na zawsze zakończyc to zadanie bo np. completequest nie działa i GETCOMPLETEQUEST również nie działa proszę pomocy tak wciągła mnie ta gra zamknęłam portale odnośnie misji MARTINA więc szkoda mi cofać sie na nowo do pczatku gdzie go nie zabiłam jeżeli ktoś z was jest wstanie pomóc mi skutecznie by coś z tym zrobic TO TO BARDZO BARDZO PROSZE oPOMOC ! ! ! ! ! Z GÓRY D Z I Ę KUJ E POZDRO DLA WSZYSTKICH ŻYCZLIWYCH
Gość_Tomo*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Turin Mroczny dnia poniedziałek, 16 lipca 2007, 09:13 napisał

Wróć do niego ponownie za jakieś 5 godzin i powinien mieć ten dialog spowrotem. Też miałem ten błąd co ty i odczekałem jakieś kilka(naście) godzin i było ok.

No dzieki seryjnie pomogło po 12 godzinach czekania co prawda musiałem wyłozyć trochę łapówki bo go już wystarczająco przekonałem hehe
GfiXtato,
Właśnie w tego typu zagadkach zawsze stosuje urok wampira, przez kilka sekund daje 100p i zawsze wtedy każdy wszystko gada
Luyanki Werpolterop,
Lub możesz spróbować zaklęciem typu "Urzeczenie".
Gość_*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik kazus dnia wto, 17 lip 2007 - 07:44 napisał

ok ale gdy jest ten temat to i tak niemoge go przekonac a ma 76p ??????

Musisz po prostu poczekać do późnego wieczora około 7p 8pm
Gość_kazus*,
ok ale gdy jest ten temat to i tak niemoge go przekonac a ma 76p ??????
Turin Mroczny,
Wróć do niego ponownie za jakieś 5 godzin i powinien mieć ten dialog spowrotem. Też miałem ten błąd co ty i odczekałem jakieś kilka(naście) godzin i było ok.
kazus,
Witam wszystkich. otóż mam problem z questem ''Korupcja w cesarskich szeregach''. pewien ork który zlecił mi to zadanie jest jednym ze świadków w sprawie skorumpowanego kapitana straży cesarskiej. musiałem zgłosić się w tej sprawie do innego kapitana straży, który kazał mi znaleźć dwóch świadków. Gdy staram się przekonać orka w pewnej chwili znika mi opcja z listy tematów''zeznawaj w sprawie'' ( nie jestem pewien czy to tak). W ten sposób nie mogę skończyć questa POMOCY!.
Wczytywanie...