Collapse - symulator upadku społeczeństwa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Trzeci Kur,
Spróbowałem i przetrwałem 26 dni. Tudzież - "udało mi się doprowadzić do upadku świata w 26 dni". Ta gierka ma po prostu narzuconą tezę, i czego by nie zrobić - efekt zawsze będzie ten sam. Gra proponuje Ci jazdę na lotnisko Lecha Wałęsy (z Poznania, he he, bo Ławica pewnie w remoncie) i każe wybierać gdzie wiejesz, po czym mówi ci, że ZARAZIŁEŚ LUDZI bo sobie latasz samolotem po świecie.
Poza tym - zarażam się ospą i jestem przypadkiem zero? Come on, byłem SZCZEPIONY na ospę, kłamcy!

PS za drugim razem też mi wyszło 26 dni, mimo że startowałem z innego miejsca i podejmowałem inne decyzje. To jakaś bezczelna ustawka. Wstydź się, Ubisoft, nie zagram w twoją grę
Ati,
Czy raczej COLLAPSE, SYMULATOR UPADKU SPOŁECZEŃSTWA, bo najwyraźniej Ubisoft, chce być tak donośne ze swoją nową grą. Jest darmowa, a jedynym wymaganiem jest przeglądarka. Aby zacząć wystarczy wpisać swój adres (samą ulicę, bez numerów), a gra rozpocznie symulację. Jedynce co trzeba robić to podejmować proste decyzji - masz gorączkę, gdzie idzie? Musisz kupić lekarstwa, gdzie? Itd.

Szczerze mówiąc to u mnie gra poległa już przy pierwszej decyzji. Informacje biorą chyba z google maps i z jakiegoś powodu zaproponowało mi kilka szpitali (bo oczywiście jak masz gorączkę idzie od razu do szpitala), a nie zaproponowało mojej przychodni. Czasem pojawiają się ciekawostki ze statystyk WHO, co jest całkiem ciekawe. Ale gra generalnie doprowadza do tego samego wniosku, co wszystkie filmy o epidemiach - jako społeczeństwo jesteśmy ch*%#i i będąc w dużych skupiskach nie radzimy sobie z kryzysami. To takie odkrywcze!
Co więcej gra pokazuje najbliższe punkty na podstawie Twojej ostatniej lokalizacji, czyli jeżeli przez przypadek wybrałam "Przychodnię lekarską", a ta okazała się na drugim końcu Poznania, z jakiegoś powodu 7 dni później nadal mi proponuje, żebym szukała żywności w tamtej okolicy, czyli jakaś Bieda, jakiś Lildl, ale nie Tesco, które mam pod domem.

Dodam jeszcze, że grałam jedynie jakąś minutę lub dwie, dlatego później może być ciekawiej, a może być gorzej. Nie wiem, sami sprawdźcie.

Gra jest dotępna tu -> http://collapse-thedi...e.ubi.com/pl/#

Wczytywanie...