Problem z kultystami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Guest*,
ja pamietam jak pierwszy raz gralem i nawet sie nigdy nie dowiedzialem o tej
rozdzce;) wystarczyl bug gry ;D
Lefis,
O to właśnie chodzi, że różdżka była złożona. Dowiedziałem się, że nie mogę zapisywać gry w momencie kiedy coś ma się pojawić Tak samo miałem na cmentarzu jak ten paladyn przechodził przez całą mapkę by zająć się ta dziewczynka i to samo z tym nieumarłym co chciał zabić swojego siostrzeńca/syna
Kresselack,
Oko pojawia się dopiero, gdy złożysz ródżkę, w korytarzu prowadzącym do jego leża. Może po prostu zapomniałeś złożyć po wczytaniu?
Lefis,
Już wiem co było źle ale nie da się tego naprawić więc znowu tyle pracy na marne.
Wziołem jakiegoś starego save'a i gram od pocątu, aż tyle nie mam do przejścia tylko dwa większe zadania kultysci i połowa miasta
DeBe,
Nie wiem dokładnie co zrobiłeś nie tak, ale proponuję przeczytać jakąś solucję do tego zadania i sprawdzić co, gdzie i jak.
Lefis,
Nie wiem czemu znikneło mi niewidzące oko Kiedy zdobyłem różdżke zapisałem gre i poszedłem zabić oko. Niestety moja postać zgineła i byłem zmuszony wczytać gre. Kiedy to zrobiłem oko nie pojawiło się ponownie. Wiecei może co musze zrobić ?
Wczytywanie...