3D ACCELERATOR CARD - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

eimyr,
Lavo -> gravedigger.

Widziałeś datę posta o kupnie karty?

Niestety, Fire, nie mogę ci pomóc.

Jestem koniem.
Lavo,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik mihaliv dnia sobota, 14 lipca 2007, 21:48 napisał

... no wiem juz jestem na kupnie nowej kary graficznej tylko dalej niewiem jaka kupić... mógł bys doradzic jakąś z seri "Geforce" wole kupic droższą a dobrą wiec jakbys mogl doradzić... byłbym bardzo wdzieczny


Nie ma sensu wykosztowywać się na dobrą kartę graficzną, skoro reszta sprzętu jest... no słaba. Bo i tak nie wykorzystałbyś w pełni takiej karty.
W kompie każdy element powinien być raczej na równym poziomie.

Najlepszym rozwiązaniem byłoby po prostu kupno nowego kompa...
Gość_Fire*,
Witam
Mam ten sam problem co twórca tego tematu tylko lepszy sprzęt: procesor Intel Pentium IV 2,4ghz, grafa GeForce 7600 gs 256 mb i 3gb ramu. Spełniam wymagania a gra i tak nie chce się włączyć tylko wyskakuje "your 3D accelerator card does not support World of Warcraft...". Czy da się jakoś temu zaradzić na moim komputerze? Reinstalowalem wowa kilka razy, usuwałem i instalowalem na nowo najnowsze sterowniki grafy i nic...
mihaliv,
... no wiem juz jestem na kupnie nowej kary graficznej tylko dalej niewiem jaka kupić... mógł bys doradzic jakąś z seri "Geforce" wole kupic droższą a dobrą wiec jakbys mogl doradzić... byłbym bardzo wdzieczny
Ven'Diego,
Takich serverów jest już coraz mniej. Te lepsze idą z duchem czasu i przechodzą na TBC. Jak chcesz sobie w miarę dobrze pograć, to kup lepszy sprzęt
mihaliv,
Mozecie jakąs doradzic? Ja sie tylko troszu denerwuje 3 razy instalowalem wow-a 2 razy BC...

[Dodano po chwili]

A znacie panowie jakiś server polski ale sam wow a nie BC?
Bede very very wdzieczny...
Ven'Diego,
Ja miałem też szopki z kartą grafiki. Szukałem szukałem, ale nie znalazłem rozwiązania. Trudno się mówi. Trzeba zainwestować w coś lepszego i się nie wk$#@wiac
mihaliv,
kurcze no a niema innego rozwiazania na takie cos? sciagniecie jakiegos programu itp.?
Ekhtelion,
Widocznie w nowych patchach dodali coś co uniemożliwia grę na takim zabytku. Zapewne wycieczka do sklepu po jakiś najtańszy zamiennik będzie najlepszym rozwiązaniem.
mihaliv,
Witam wszystkich...
Mam ogromny problemik zwiazany z wow-em.
Po instalacji / wgraniu odpowiednich patchów i innych bajerow gdy chce wejsc juz do gry wyskakuje mi taki komunikat:"YOUR 3D ACCELERATOR IS NOT SUPPORTED BY WORLD OF WARCRAFT.PLEASE INSTALL A 3D ACCELERATOR CARD WITH dual-TMU SUPPORT"

Moj sprzet [xD] to:
Procesor intel celeron 1.00 GHz
Ram:1.00GB
Karta:Nvidia riva tnt2 Model 64/Model Pro
Win:XP Prof.

Wsumie jeszcze poł roku temu gralem na tym samym komputerze i wszystko grało jak trzeba...
Szukałem tego problemu na innych forach lecz jedyne co znalałem to wgranie nowszych sterów-nie pomogło i wgranie directa-takze nie pomoglo

Z góry dziekuje za okazaną mi pomoc...

PzdR!
Wczytywanie...