Ulubiona postać - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

diablo18,
Ja oddałem głos na Ves i widzę, że tylko ja.
Dawid Folia,
Fajna ankieta
FilipSid-Archer,
Dobrze że edytowaliście. Sam go nie dodałem bo zwyczajnie się tak na innych skupiłem że jego przegapiłem. Aktualnie włączam Wiedźmina i mam kartkę gotową na imiona pozostałe.
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mikeal dnia czwartek, 21 stycznia 2016, 23:58 napisał

Ja tam jestem za Letho, którego za bardzo nie widać w ankiecie.



Na tę prośbę pozwoliłem sobie edytować i dodałem Letho, bowiem faktycznie to ważna postać dla fabuły i powinna trafić na listę.
Mikeal,
Ja tam jestem za Letho, którego za bardzo nie widać w ankiecie.
FilipSid-Archer,
Jak w tytule. Jednak uprzedzam że nie znajdą się tu wszystkie postacie. Przeszedłem grę raz i jestem w połowie drugiego razu , więc ta lista nie będzie pełna ponieważ na pewno są jakieś postacie których nie poznałem , mniej lub bardziej znaczące. Części bohaterów nie wpisałem ponieważ zapomniałem ich imion. Nawet tworząc te ankiete szukam na wikiach i wikipedii imion niektórych bohaterów ale w większości bez skutku. Będę tę ankietę edytował po zapisaniu sobie imion niektórych postaci podczas gry.



Osobiście oddałem głos na Saskię. Wachałem się między nią , Rochem i Iorwethem ale : Roche - Patriota chociaż huj , jednak mimo wszystko za bardzo moim zdaniem jednoznacznie traktuje Wiewiórki. Rozumiem , wojna , zabici itd , ale jak na mój gust i tak za bardzo. Iorwetha prawie wybrałem ale nie zdołał zrobić tego co zrobiła Saskia : Nie zjednoczył Elów , Krasnoludów i Ludzi w spólnej walce. Zakładał że każdy Człowiek jest zły , co oczywiście rozumiem patrząc na to co ludzie robili z Elfami i krasnoludami , ale mimo wszystko to spowodowało że oddałem głos na Saskię.
Wczytywanie...