Mam parę pytań - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

bezimienny123,
Może masz racje apropo tych cech ale mniejsza z tym.W każdym razie poznając i zapamiętując fabułę gry pod czas kiedy grałem mniejsza o ten link który w zasadzie nic nowego nie wniósł w to co zapamiętałem, sam doszedłem do wniosku że po pokonaniu wiekuistego Deionara jest wolna ponieważ to on rządził sferami.Widzę że wy wszyscy potraficie rzucać jedynie linkami i nie stać was na to żeby zastanowić się nad głębszą interpretacją fabuły gry.Uważam już teraz że gra jest genialna i nie ma żadnych minusów
Medivh,
I nie "oni", tylko ja Polecam dokładniej zapoznać się z tematem, zanim zarzucisz komuś oszustwo.
Mikeal,
Uwierz mi każda postać występująca w grze ma swoje cechy schowane głęboko w plikach gry.
bezimienny123,
Jedno jest dziwne że na tej stronie którą podajesz oni wysysają z palca cechy mechaniczne deionary jak na przykład siła, mądrość ,inteligencja, klasa pancerza ona przecież nigdy nie dołącza do drużyny a w menu gry nie istnieje przecież opcja sprawdzenia przeciwnika niebędącego w drużynie chyba że tylko u mnie ponieważ mam zainstalowane mody
bezimienny123,
Witam.Właśnie przeszedłem tę wybitną grę ale wydaje mi się że wciąż nie ukończyłem jednego zadania,chodzi o los Deionary być może to zadanie nie istnieje niemniej jednak z fabuły wynika że powinienem do niej powrócić jeżeli znajdę jakieś rozwiązanie żeby uwolnić jej duszę uwięzioną po między sferami jak wszystkim wiadomo bezimienny w poprzednim wcieleniu ją zamordował żeby jej duch przebywał uwięziony na wieczność po między tymi sferami śledząc wiekuistego,pamiętacie również że bezimienny przysięgał Deionarze i jej ojcu że zrobi co w jego mocy by ją uwolnić.Może ktoś z was zna rozwiązanie chociaż wydaje mi się jednak że rozwiązania niema i to jest minus tej wybitnej gry nad którym bardzo głęboko ubolewam.Napiszcie przynajmniej czy wy również nad tym bardzo głęboko ubolewacie.

Mam drugie pytanie chodzi o księgę czarów,mogę używać czarów tylko z niskich poziomów na przykład mam ignusa na 13 poziomie a mogę używać czarów maksymalnie z poziomu 6 podobnie z daconem i bezimiennym dodam że posiadam wszystkie zwoje czarów po kolei.
Wczytywanie...