[Batman: The Telltale Games Series] Telltale zrobi grę o Batmanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Setillos,
Jak dla mnie to świetna wiadomość!
Co prawda grałem w tylko jedną grę od TTgames, a mianowicie Tales form the Borderlands i muszę powiedzieć, że było to dla mnie świetne przeżycie.
Może i jestem fanem głównie pierwszej gry Borderlands (głównie dla tego, że tylko w nią grałem, a "dwójka" zainstalowana czeka na odpalenie od zeszłego tygodnia ), ale historia mnie wciągnęła, płakałem co prawda tylko te 3-4 razy, ale cóż, nie każdy może być aż tak twardy. xD
Jestem ciekaw w jakim kierunku pójdą w grze o "Gacku". Możliwe, że zrobią z tego grę detektywistyczną, czym bym nie pogardził, a może i też "zekranizują" jedną z przygód tytułowego nietoperza? Kto to wie. :]
Parto,
Och widząc grafikę Batmana z lat 70 myślałem przez chwilę, że zrobią Batmana w stylu Adama Westa. Chętnie bym to zobaczył

Telltale trochę zbytnio osiadło na laurach w kółko robiąc takie same gry. Jakoś nie ekscytuje mnie granie Batmanem w przygodówkę typu Walking Dead (fabularnie fajne przy pierwszym przejściu, ale mechanika i zagadki nie powalają) - zwłaszcza po wysokich jakościach grach Asylum (przemilczając potknięcia).
Arcodes,
Hmm u mnie chęć gry w dziełą tego studia zależy od ceny, jeżeli miałbym to kupować w dniu premiery to NEVER!, ale w jakimś bundlu lub dobrej promocji <10zł to czemu nie?
dunio1,
Patrze jakie to studio robilo gry, a tu TWD. oO
To juz mozemy ten tytul spisac na straty [*]
krzyslewy,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ati dnia niedziela, 6 grudnia 2015, 22:34 napisał

Telltale to chyba jakiś jeden wielki przekręt. Robią ciągle tą samą grę w innej otoczce, na tych samych beznadziejnych animacjach i grafice


W tym też tkwi ich sukces, bo druga strona medalu jest taka, że nie każdy ma wypasiony komputer, a tym pewnie poskutkowałaby świetna grafika Co prawda pewnie mogliby ją podrasować, ale ja wolę, żeby nie kombinowali zbytnio.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia poniedziałek, 7 grudnia 2015, 00:09 napisał

Pierwsza odsłona TWD była miodna. Druga już tak nie błyszczała. Wolf among us też trzymał poziom. Tales from Broderlands była taka średniawa.


Co do TWD - zgadzam się, chociaż ja bym drugi sezon nazwał zwyczajnie słabym. Ale "Tales from the Borderlands" chyba nie było takie złe? Grałem na razie w pierwszy odcinek i bardzo mi się podobał - nietuzinkowi bohaterowie (interakcja między nimi jest wyborna), połączenie akcji z długimi rozmowami, ładny świat. Tylko spodziewam się, że po tak rewelacyjnym pilocie dalsze epizody są krótsze i mniej bogate, bo to jest ostatnio wyznacznikiem Telltale. Z pośpiechu nie potrafią utrzymać wysoki poziom.

Przymierzam się w najbliższym czasie jeszcze do "Gry o tron", która pilot (tylko w niego na razie grałem) akurat miała średni.
Ven'Diego,
Pierwsza odsłona TWD była miodna. Druga już tak nie błyszczała. Wolf among us też trzymał poziom. Tales from Broderlands była taka średniawa.
Jako że mam wywalone ta ce wszystkie Avengersy, Buttmany czy inne xmeny, raczej się nie zainteresuję tytułem.
Chyba że główny protagonista nie będzie tytułowym batmanem a kimś innym. Moze villanem? Albo coś na granicy dobra czy zła, jak to było w "WAU" To było by ciekawe.
I w tedy prawdopodobnie sięgnął bym po tą grę. A tak to nah.
Ati,
Telltale to chyba jakiś jeden wielki przekręt. Robią ciągle tą samą grę w innej otoczce, na tych samych beznadziejnych animacjach i grafice
krzyslewy,
Widzę, że nie lubisz gier Telltale? Dla mnie dobra informacja, byleby historia była na poziomie. No ale przede wszystkim zamiast zapowiedzi nowości podaliby info co z "The Wolf Among Us", który na razie jest ich najlepszą serią i jego kryminalna fabuła w klimatach noire idealnie pasuje do tego rodzaju gier (czyli z długimi dialogami).
Mikeal,

Odziany w lateks, uszaty super gieroj jest najprawdopodobniej najpopularniejszym przedstawicielem swojego fachu na świecie. Poza komiksami zawitał również do świata filmów, książek i gier komputerowych. Seria Arkham poza ostatnią wpadką uznawana jest za jedną z lepszych serii ostatnich lat. Było wiadome, że niedługo powstaną kolejne gry o przygodach Bruc... tfu Batmana. Jednak wybór studia może mocno zdziwić graczy.

batman, telltale games, nowa gra class="lbox">batman, telltale games, nowa gra

Nowe przygody Gacka zostaną stworzone przez Telltale Games, mistrzów robienia jednej gry z innymi filtrami graficznymi. Zamiast łamania gnatów bandziorom nudne dialogi, iluzja wyborów i brak logiki? Czy może TG stanie na wysokości zadania i postara się stworzyć coś lepszego od swoich dotychczasowych tytułów?

batman, telltale games, nowa gra class="lbox">batman, telltale games, nowa gra
Wczytywanie...