Mówiąca broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Ewentualnie później w 2 rozdziale możesz pogadać z nim, by zmienił część twej kondycji (tymczasowo) na premię do ataku czt jakoś tak.
Lionel,
Niestety, nie. W grze występuje wiele takich smaczków, które nie zostały dokończone albo nigdy nie miały być. Podobnie jest z historyjką miecza, że gdy znajdzie się bezduszne ciało (aka. golem), to będzie można go uwolnić od klątwy, ale nawet na Wyspie Twórcy nie da się wykorzystać dostępnych tam narzędzi.
Gość_Wojciech*,
A ten enesseric to staje się z czasem silniejszy tak jak mowil?
Bo na razie jest Dlugi miecz: +4, 5 wysysania zycia, inteligentna bron poziom 1, rozmawiaj z nieograniczone uzycia dzien.
Rozmowa polega na Zakonczeniu jej albo poproszeniu o rade.
Lionel,
Najważniejsze, by wyciągnąć skrypt z tego długiego miecza, a reszta powinna być już prosta.
Morion,
zajrzę do tego kiedyś, jednak z opisu wynika, że to tylko long swordy, a właśnie chciałem poszukać czegoś nowego (no ale moze jakieś sposoby z tym modem się wynajdzie )
Morion,
Mam pytanko, czy w Toolsecie ciężko jest zrobić inną inteligentną broń? Obecnie nie mam jak sprawdzić, nie chce mi się otworzyć (błąd z plikiem vticd.dll) ale na przyszłość chciałbym wiedzieć jeśli ktoś wie jak, to proszę o rady/linki
VL,
Ktoś tu chyba zeszedł z tematu ;] Odp. na przyszłość: Można zmienić, z długiego miecza (jako typ podstawowy) na dwuręczny (tego jestem pewny) i chyba półtora ręczny. Aczkolwiek z tym ostatnim, głowy sobie obciąć nie dam ;]
Lefis,
Jak dla mnie lepiej specjalizować sie w jednej broni. Moim łotrzykiem daje tylko w krótkie miecze bo i tak słabo z atautami, ale jak ty grasz katanami to zostaw je sobie i graj z nimi dalej. Co najwyżej mozesz zagrać jeszcze raz z innymi atutami:)
Vardamir,
no zdarzę jeszcze sobie ukierunkować postać w mieczyk, i tak idę na dwie bronie tylko nie wiem czy się opłaca tracić na to dwa atuty... potem dwa epickie...
Lefis,
Nie wiem dokładnie czy można ten miecz zamienić na katane ale jak długo grasz i postac jest wyspecjalizowana w katanach to juz tego nie zmieniaj. Powiem tylko, że miecz opłaca się wziąć dla samych PDków z jego strazników
Vardamir,
Mam pytanie, słyszałem że można w tym dodatku zdobyć jakąś mówiącą broń, i że jest bardzo dobra, ale podobno jest jej kilka rodzajów (do wybory miecz długi, krotki dwuręczny i sztylet) to jak to z tym jest, warto oprócz katany na ulubioną broń wziąć długi miecz?
Wczytywanie...