Fajne mody - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Szakal,
Wiem, że temat stary, ale natknąłem się na niego przeglądając forum. Ostatnio obejrzałem w kinie Epizod IX, i choć sam film wywołał u mnie raczej mieszane odczucia, to jednak pod jego wpływem znów wzięła mnie chęć aby pograć w KoTOR-a. W związku z tym podam Wam tu mody z którymi gram, bądź grałem. Głównie są to modyfikacje zwiększające poziom trudności, bo nie oszukujmy się ale K1 jest łatwą grą nawet na hard, a K2 jest jeszcze łatwiejszy.

- K1 and TSL Difficulty Options:

Mod dodający nowy poziom trudności, powyżej hard, na którym wrogowie zadają kilka razy więcej obrażeń niż normalnie, jednak nie zwiększa ich wytrzymałości, przez co nadal szybko giną. Mod zawiera w sobie wersje dla pierwszej jak i drugiej odsłony.

- KOTOR Hardcore MOD V1.0

Ten mod podnosi trudność gry poprzez zwiększenie wytrzymałości wrogów, którzy dodatkowo robią się mocniejsi z czasem. Na 8, 12 i 16 poziomie naszej postaci przeciwnicy dostają bonusy do statystyk, punktów życia, czy mocy. Mod tylko dla K1.

- HardcoreMod-TSL

Mod podobny do tego wyżej tylko przeznaczony dla drugiej części serii. Daje nam do wyboru cztery warianty ulepszania wrogów:
a) łatwy: wrogowie są nieznacznie wzmocnieni,
b) normalny: wrogowie są wyraźnie dużo silniejsi,
c) hard: wrogowie są bardzo silni i wytrzymali,
d) insane: dla psychopatów i masochistów,

- KotOR Balance Fixpack 3.15:

Mod który całkowicie przebudowuje część elementów gry takich jak np. zdobywanie doświadczenia. Teraz na kolejne poziomy postaci awansujemy wolniej, rzadziej mamy okazję znaleźć modyfikacje do broni i pancerzy, ceny w sklepach są podniesione, a sami za sprzedawane przedmioty dostajemy dużo mniej kredytów. Do tego część wrogów otrzymała solidnego boosta do statystyk.

- KotOR2 Balance Fixpack 1.63:

Mod tego samego autora i o podobnym działaniu co ten powyżej, ale do TSL. Nie za bardzo się tutaj wypowiem, bo nie miałem okazji go wypróbować, ale z tego co pisze w redme to wprowadza on podobne zmiany, a także mocno ogranicza automatyczną regenerację zdrowia, która znacznie ułatwiała grę.


To by było tyle, z modów używam jeszcze TSLRCM, ale to jest obecnie podstawa dla tych co grają w drugiego Kotora więc go pomijam w tym zestawieniu. Niektóre mody da się ze sobą łączyć. Przykładowo zdarzyło mi się grać w K1 zarówno z modem K1 and TSL Difficulty Options, jak i KOTOR Hardcore MOD V1.0, dzięki temu wrogowie nie tylko biją mocniej, ale i sami wytrzymują dłużej na polu bitwy.
Mikeal,
Zna ktoś jakieś fajne mody do KOTOR 2? Skończyłem tą grę sześciokrotnie w tym 3 razy z TSRCM, ale mam ochotę na więcej, a jedyne mody, które znajduję to popierdólki zmieniające tekstury miecza świetlnego.
Wczytywanie...