prastara wiedza - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Javier,
Wiesz co ten temat troche bez sensu bo sama nazwa mówi że to sie uczy u magów i chramów
Sejmi,
Istnieją również Starożytne Kamienne Tablice to dzięki nim nauczyłam się najwięcej prastarej wiedzy.
Gość_Runcajs*,
Aha dzieki bo starozytnej wiedzy uczylem sie u gonca lesnego a on niestety nie uczy poslugiwania sie kosturem:P a znalazlem taki fajny w jaskini ze smokami^^.
razor,
Np. u karrypto(Vengard),Saturasa(Al-Shedim),no i u większości magów,chociaż niektórzy tego nie uczą.
Gość_Runcajs*,
Mam pytanie gdzie mozna sie nauczyc poslugiwac kosturami magicznymi?
Kafi,
Jeśli chcesz zdobyć trochę prastarej wiedzy pójdź do Geldren i tam pokonaj wszystkich na arenie ( jeśli się nie mylę za każdego pokonanego dostajesz tabliczkę która dodaje 10 prastarej wiedzy, a jak pokonasz mistrza areny dostaniesz taką która cię nauczy 20 )
ADIAGO,
DZIęKUJE BARDZO :]
SaintMaster,
Dużo pulpitów dodaje do prastarej wiedzy, często można kupić także tabliczki u handlarzy oraz warto wykonać misję "Przekaż Aidanowi tajemnicę druidów" za którą jest tabliczka +20 d o prastarej wiedzy.
Pasoro,
Chram to jest taki ołtarzyk innosa albo beliara. Nie kazdy pulpit uczy wiedzy prastarej. niektóre alchemii.
ADIAGO,
co to są te chramy? redock jest jeden mag Sebastian u niego jest pulpit ale po przeczytaniu nauczyłem się tylko alchemii
Pasoro,
Nie, raczej nie.
(eternal) Dylanjuh,
Z chramów i z niektórych zadań. Kostury nie dają prawda?
Pasoro,
U każdego maga się uczysz prastarej wiedzy. Z pulpitów. Chyba z chramów.
ADIAGO,
grałem w gothica 1 i już w tej części nie wiedziałem jak można czarować z run jedynie to umiałem ze zwojów . W gothic 3 ta sytuacja się powtarza . Chciał bym abyście mi napisali gdzie mogę się nauczyć prastarej wiedzy, wiem że jeden mag u koczowników mnie jej uczy ale zanim dotrę do pustyni to trochę czasu minie, czytałem że można sie też nauczyć z jakiś tabliczek (jakie tabliczki?)
Z góry dziękuje.
Wczytywanie...