Te kiepskie książki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tomasz1980,
Jak się czyta takie śmieci to się niedobrze robi, jak coś jest dla wszystkich to jest dla nigokogo a tak znane ksiażki nikogo nie definiują
Audrey,
Niestety tak. Teraz wszystkie książki są idealne dla fanów: Pottera, Tolkiena, Igrzysk śmierci, Zmierzchu i Greya. To że to się ma nijak do rzeczywistości to nie ma znaczenia, bo i tak zorientujesz się jak już ją kupisz. Dlatego ja niestety im więcej porównań i zachwytów widzę w blurbie tym bardziej sceptycznie jestem nastawiona. Wolałam jak już umieszczali jakiś fragment książki.
Mikeal,

Cytat

Czy w wydawnictwach mają listy rzeczy, które są "aktualnie fajne" i wciskają je do opisu, żeby miał jak najwięcej "tych tytułów, na które na pewno zwrócisz uwagę"?


Dokładnie. Po sukcesie "Zmierzchu" księgarnie były pełne paranormalnych romansów, a po "50 twarzach Earl Greya" wszędzie były powieści erotyczne.
Ati,
Ostatnio przeczytałam taki oto wspaniały blurp na okładce:

Cytat

Książka autorstwa Tarana Matharu, która do końca roku pojawi się w 13 krajach zachwyca nie tylko fabułą, która z powodzeniem łączy sagę Pokémon, Harry’ego Pottera, Władcę Pierścieni oraz najbardziej spektakularne elementy gry League of Legends, lecz także fantastyczną okładką.


I zwariowałam. Czy w wydawnictwach mają listy rzeczy, które są "aktualnie fajne" i wciskają je do opisu, żeby miał jak najwięcej "tych tytułów, na które na pewno zwrócisz uwagę"?
Wczytywanie...