Trial account - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Oj, to szkoda. Dzięki Ci eimyrze za pomoc
eimyr,
Niestety tak.
Wiktul,
Rozumiem. Czyli jeśli grałem w ten trial który teoretycznie jest trialem Lich Kinga, to jeśli zainstaluję sobie podstawkę to sobie nie pogram, dopóki nie dokupię obu dodatków, tak? Zalecane jest zatem zrobienie sobie nowego konta z innym adresem e-mail itd. i to na nim grać w podstawkę?
eimyr,
Niestety, to prawda. Z tego co pamiętam, jeśli zaczynałeś Trial z WotLK, przedłużyć go możesz tylko jeśli będziesz miał zarejestrowane wszystkie dodatki. Mogę się mylić, ale podobnie było z BC. Rzecz w tym, że w momencie uruchomienia Triala WotLK Twoje konto zmienia status z "Wow: BC" na "WoW: WotLK" i nie można tego cofnąć.

Odsyłam do FAQ Blizzarda, a konkretnie TUTAJ.
Wiktul,
Czytałem o przypadku gracza, który mając "Burning Crusade" zainstalował sobie trial "Lich Kinga", a po 10 dniach nie mógł już grać postaciami z "Burning Crusade" i musiał sobie kupić "WotLK". Czy jeśli grałem sobie w trial, który był teoretycznie trialem "WotLK" (a w każdym razie w oknie startowym, menu głównym i przy paru opcjach wyświetlał mi się napis "WoW: WotLK") i teraz kupię sobie podstawkę WoW, to żeby grać moją postacią z triala będę musiał sobie dokupić oba dodatki, czy to nie ma wpływu, bo trial i tak jest tylko demem podstawki niezależnie od tego co miałem napisane w okienkach. Wybaczcie, że pytanie trochę pokrętne, ale wolałbym się upewnić, czy po zainstalowaniu podstawki używając konta z triala nie skarzę się na natychmiastowy dodatkowy wydatek 200 złotych. Teoretycznie mógłbym sobie zrobić nowe konto i nie byłoby problemu, ale ta pierwsza postać, jakkolwiek szmatława i beznadziejna ma swój urok i żal by mi jej było
Nazin,
Musisz kupić grę z kodem, postacie nie znikają na żadnym koncie
Arthear,
No tak tylko że słyszałem że trzeba kopić grę z kodem aby zupdatować konto trial owe. A z postaciami to wiem że nie znikają ale na kontach które nie są trial owe.
Ven'Diego,
Co ja wiem możesz po prostu zupdate'owac te guestowe. Ale nie jestem na 100% pewien. A postacie, nie będą usuwane, nigdy. Nawet jak przestaniesz grać na 5 lat, i potem opłacisz sobie grę. Postać dalej będzie.
Arthear,
Kupiłem sobie grę używaną i guest pass co oznacza że mam konto trial owe. Kupiłem sobie również kartę na 60 dni i tu jest moje pytanie - Czy muszę kupować sobie grę z kodem na 30 dni żeby ulepszyć moje konto czy mogę użyć karty?

I jeszcze jedno - Czy postać na koncie trial owym może po jakimś czasie zostać usunięta ?
Wczytywanie...