Przedramienniki? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Albo z masy solnej.
Jezid,
Kupujesz w sklepie ze sprzętem łuczniczym
Withord,
Albo może pomysleć o karwaszu metalowym, ale samodzilne wykonanie takiego to już wyzwanie
Lionel,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ven'Diego dnia czwartek, 24 września 2015, 20:48 napisał

Robisz tak.
Kombinujesz kawał twardej skóry, wycinasz, zszywasz. Potem ew doszywasz metalowe blaszki i voila.


Tylko pamiętaj, by była ona eko. Bo zwierzętom przydają się jednak ich futra w życiu.
Ven'Diego,
Robisz tak.
Kombinujesz kawał twardej skóry, wycinasz, zszywasz. Potem ew doszywasz metalowe blaszki i voila.
Lionel,
Z kartonu! Od czego jest fantazja?
Ati,
No i to zależy do czego potrzebujesz. Jeżeli do cosplayu to wystarczy pianka eva, a jeżeli bardziej rekonstrukcyjnie czy ochronnie to już polecam poszukać rzemieślników robiących dla bractw rymcerskich.
Withord,
Ktoś wie, a dokładniej płatnerze zajmujący się wytwarzaniem replik historycznych Musisz sobie poszukać ich sam, internet powinien wystarczyć, tacy ludzie mają swoje strony internetowe.
Qwan,
Ha, dziękuję Zapomniałem nazwy. Ale, w gruncie rzeczy pytanie brzmiało, czy ktoś wie, jak je wykonać?
Ati,
Chodzi Ci o karwasz?
Qwan,
Witajcie wszyscy. Mam dzisiaj do was pytanie: czy wiecie może, co niektórzy bohaterowie gier i filmów mają na rękach? Np. bezimienny z Gothica ma to na przedramionach. Tylko nie mówcie, że to przedramienniki ;D

A właściwe pytanie, bardziej mnie nurtujące: czy wiecie może, jak coś takiego wykonać albo gdzie zamówić? Jeżeli tak, proszę, napiszcie, wspomóżcie biednego człowieka

Pozdrawiam, Qwan
Wczytywanie...