Neverwinter Nights 2 Character Editor - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Nie sądzę, by edytor był tak nieelastyczny, by nie pozwalać na modyfikację ścieżki dostępu, co sugeruje opis programu na NwNVault.
Battlegrim,
Próbowałem już wszystkiego poza jednym... Czy Character Editor ma jakąś domyślną ścieżkę NWN2? Może poprostu odinstalowałbym NWN2 i zainstalował właśnie w takiej domyślnej ścieżce tak by mógł go sam znaleść.
Lionel,
Więc może ręcznie odinstaluj wszelkie wersje Java i potem zainstaluj tylko jedną najnowszą z odpowiednimi bitami.
Z tego co widzę, na moim komputerze plik javaw.exe nie znajduje się w folderze system32, więc musiałbyś odnaleźć ten plik u siebie i wpisać właśnie tę ścieżkę.
Battlegrim,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lionel dnia poniedziałek, 14 września 2015, 18:13 napisał


Okay, to może zmień w tej swojej ścieżce docelowej, by dochodziła ona do głównego foldera gry, nie bazy z zapisami.
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)" -jar NWN2Editor.jar


Też nie zadziałało...
Na dole daję zdjęcie co wyskoczyło przy próbie zmianiy ścieżki z:
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -jar NWN2Editor.jar
na:
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)" -jar NWN2Editor.jar

Sprawdzałem czy plik javaw.exe jest w folderze system32 i jest tam.
  • printscreen.png
Lionel,
Okay, to może zmień w tej swojej ścieżce docelowej, by dochodziła ona do głównego foldera gry, nie bazy z zapisami.
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)" -jar NWN2Editor.jar
Battlegrim,
@Lionel dzięki, ale nie zadziałało. Nie wiem co może być tego przyczyną.
Mam system Windows 8.1 Core 64bit PL.
Zainstalowałem Jave Runtime wersję 6, 7 i 8 dla systemów 32bit i 64bit.

Grę NWN2 mam zainstalowaną na:
d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)\
Pliki w Dokumentach dotyczące save, kampanii itp. mają ścieżkę:
c:\Users\SkyNET\Documents\Neverwinter Nights 2\

Java Runtime dla systemów 32bit mam zainstalowane na:
c:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_60
c:\Program Files (x86)\Java\jre6
c:\Program Files (x86)\Java\jre7

Java Runtime dla systemów 64bit mam zainstalowane na:
c:\Program Files\Java\jre1.8.0_60
c:\Program Files\Java\jre6
c:\Program Files\Java\jre7

NWN Character Editor mam rozpakowany w katalogu:
d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)\NWN2Editor.zip-929-4-1\
W folderze NWN2Editor.zip-929-4-1 z Character Editorem mam plik NWN2 Character Editor.lnk, klikając na niego PPM -> Właściwości w elemencie docelowym mam podaną ścieżkę:
C:\WINDOWS\system32\javaw.exe -Xmx256m -"DNWN2.install.path="c:\\Users\\SkyNET\\Documents\\Neverwinter Nights 2" -jar NWN2Editor.jar

Gdzie może tkwić błąd który wywala mi Character Editora? Jak go wogule odpalić?
Lionel,
Kliknij PPM na ikonie edytora i zmień ścieżkę dostępu na:
"C:\Program Files (x86)\Java\jre1.8.0_25\bin\javaw.exe" -DNWN2.install.path="D:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)" -jar NWN2Editor.jar
Battlegrim,
Witam serdecznie.

Mam grę NWN2 z GOG w całości PL. Chciałem sprawdzić program Character Editor dostępnego pod adresem:
http://neverwintervau...aracter-editor
lub:
http://www.nexusmods....er2/mods/929/?

Gdy uruchamiam edytor przez plik NWN2Editor.jar pokazuje mi się komunikat taki jak na załączonym poniżej zdjęciu Error.png.
Mam kilka wersji Javy, od 6 do 8, dla 32 bitowych systemów i dla 64bitowych systemów, poniżej dodałem zdjęcie Java.png.

Grę NWN2 mam zainstalowaną na d:\Program Files\NWN2 Complete (Polish)\

Jak uruchomić poprawnie edytor??

Pozdrawiam serdecznie wszystkich pomocnych.
  • Java.png
  • Error.png
Wczytywanie...