Kto dba o wasze bezpieczeństwo na konwentach? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
Zawsze wszelkie spędy ludności są mało bezpieczne. Nie da się przewidzieć wszystkiego, zwłaszcza, gdy nie idą za tym mega pieniądze. A już najtrudniej poznć, czy ktoś nie przyniósł niebezpiecznej broni czy narkotyków, patrząc na ilość przebierańców i jakość ich przebrania.
Ja się czuję bezpiecznie wszędzie, nawet na masowych koncertach,gdzie tłum cię po prostu tłamsi. Uważam, że sami też powinniśmy zająć się swoim bezpieczeństwem, więc nie bać się trochę przepchnąć, by dać znać otoczeniu, że tu stoję i mało mnie obchodzi, że pan czy pani nagle wpadli w szał taneczny przypominający porażenie prądem, gdzie kończyny robią kołowroty.
Ati,
Znalazłam dość ciekawy wywiad. Trochę o Pyrkonie "od kuchni": Kasia – bezpieczny konwent Pyrkon. Jakieś wrażenia?

I jak Wy postrzegacie bezpieczeństwo na konwentach? Zdarzyło Wam się widzieć coś, co nie powinno się zdarzyć? Swojego czasu było też głośno o napastowaniach na konwentach, może uda mi się odkopać tutaj te artykuły i powrzucać.
Wczytywanie...