[Wiedźmin 3: Serca z kamienia] Serca z Kamienia również w pudełku - z niespodzianką - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

melion,
A ja mam pytanie czy jeśli kupię pudełkową wersję dodatku, to czy będę mógł kod wpisać na Steam?
Sosna,
Zamówione, pierwszy mój preorder, ale Redzi mają moje zaufanie.
Courun Yauntyrr,
To trochę kicha, ale i tak liczę kiedyś na składaną planszę do gry
Daimonion,
Północ i Nilfgaard były zdaje się w edycji kolekcjonerskiej. Wątpię, czy dodadzą je ponownie, ale kto wie?
Courun Yauntyrr,
Pewnie w tym drugim dodatku będą pozostałe talie, dzięki czemu zbierzemy komplet
Wolvertino,

Znamy konkretną datę premiery pierwszego dużego dodatku do gry "Wiedźmin 3: Dziki Gon". Rozszerzenie "Serca z Kamienia" ukaże się 13 października 2015 roku na komputerach PC i konsolach Xbox One oraz PlayStation 4. Będzie można nabyć go za pośrednictwem platform GOG.com, Steam, Xbox Live oraz PlayStation Store w wersji cyfrowej, a także z pudełkiem w sklepie CDP.pl.

wiedźmin 3 dziki gon class="lbox">wiedźmin 3 dziki gon

Limitowane wydanie fizyczne dostępne będzie jedynie na PS4 i PC i nie znajdziemy w nim płyty, a jedynie kod upoważniający do pobrania elektronicznej wersji DLC. Jest też mała niespodzianka. Wydanie to zawiera w sobie również zestaw do gry w Gwinta, w którego skład wchodzą: poradnik do Gwinta, kolekcjonerskie pudełko, żetony oraz talie Scoia’tael i Potworów. Czyżby wraz z dodatkiem "Krew i Wino" ukazały się talie Cesarstwa Nilfgaardu i Królestwa Północy?

Koszt pudełkowego wydania dodatku to 69,99 zł, jednak nabyć można go jedynie w przedsprzedaży.

Wczytywanie...