Bardzo polski Złoty Joystick - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
No wiesz, popularność gamingu na YT czy uznanie e-sport za dziedzinę olimpijską - świat się mienia. Choć nie powiem, mają wuchtę kategorii, część nawet przeskoczyłem, bo jednak co za dużo, to nie zdrowo.
Ati,
A nie śmieszą Was takie kategorie, jak "Gaming Personality Of The Year" albo "eSports Icon of the Year"? Bo ja miałam takie COOOOOooooooooOOOOOOOOOOOOO?????
Niblla,
Zacznę od tego, że brakuje mi znajomości większości tych tytułów. Mówią krótko nie grałem, więc jestem stronniczy. Nie wspomnę o tym, że w samym audio brakuje mi np. Crypt of Necrodancer, która pojawia się parę kategorii dalej... kto to wybierał? Tak samo mam wrażenie, że specjalnie zignorowano molocha jakim jest Riot Games i jego gracze w kategorii ikona esportu albo brak Wieśka w najlepszej grze roku na pc...

Nie wiem jak na komputerze ale na telefonie mam wrażenie, że niektóre gry są wyżej ustawione w każdej kategorii i nigdy nie osiągają "ostatniego" miejsca do zaznaczenia...
Lionel,
Ponad połowy tych tytułów nawet nie znam, więc nie zagłosuję. Ale cieszy fakt, że polskie projekty są uznawane i odnoszą komercyjny sukces. Moje pytanie brzmi, czy CD Projekt poradzi sobie, gdy marka Wiedźmina się wreszcie skończy i trzeba będzie stworzyć ciekawy świat od podstaw, bez zaplecza książkowego.
Ati,
Głosowaliście już na Złotej Dżojstiki? Tak, możemy sobie pisać o grach ile chcemy, ale i tak płacą Gameradarowi. W tym roku do głosowania zachęcają "darmowym"* Bioshockiem Infinity. Zagłosować możecie pod tym linkiem.

Czemu ja uważam, że warto?
Jest całkiem sporo nominacji dla crpgowych tytułów (głównie PoE, ale co tam), chyba fajnie by było, gdyby wreszcie nagrody zaczęły dostawać te naprawdę ciekawe gry. A jeszcze więcej dla polskich gier.
Wiedźmin 3: Dziki Gon nominowany jest aż w czterech kategoriach: Najlepsza Opowieść, Najlepszy Projekt Wizualny, Najlepszy Moment w Grze i Gra Roku. Ponadto CD Projekt Red nominowane zostało do nagrody Studio Roku.
This War of Mine od 11bit Studios startuje w kategorii Najbardziej Oryginalna Gra, Zaginięcie Ethana Cartera studia The Astronauts powalczy z kolei razem z Wiedźminem w kategorii Najlepszy Projekt Wizualny. Dying Light Techlandu natomiast spróbuje się w kategoriach: Najlepsza Oprawa Dźwiękowa i Najlepszy Moment w Grze, gdzie również nominowany jest Wiedźmin.
Warto też dodać, że zmierzą się z takimi gigantami, jak Dragon Age: Inkwizycja, Batman: Arkham Knight (kulawy gigant hue hue), Bloodborne, Pillars of Eternity, czy Destiny. Faworytami w tym roku są Bloodborne (9 nominacji), Her Story (8 nominacji), Batman: Arkham Knight (7 nominacji), Life is Strange (7 nominacji) no i oczywiście Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, co prawda tylko z jedną nominacją (Gra Roku), ale jakże istotną.

Więeec? Jakie będą Wasze głosy? A może jakieś refleksje Was nachodzą przeglądając listy nominowanych? Czegoś Wam brakuje, a może obecność jakiejś gry Was zaskakuje?
Wczytywanie...