złodziejaszki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Diego158,
Ja zawsze dołączam do nich, później gdy nuczą mnie otwierania zamków to ich zabijam wszystko im zabieram z kufrów i ich wydaje Lordowi Andre. Dzięki temu mam nowe zdolności, doświadczenie, lepszy ekwipunek (miecz mistrzowski +3szt) kasa od L.Andre i łup
diego19,
Ja sobie normalnie tam wszedłem i nic mi nie zrobili coś tam gadali że mnie przyjmą jak nic nikomu nie powiem.
Xardas 2006,
To trzecie skoro juz nie wydales innych to wtedy legalnie wejdziesz do kanałów a nie zabijajac Atyle i zabierając mu klucz,klucz dostaniesz od Nagura
KrissDeValnor,
Ponieważ temat ''złodziejaszki'' jest zamknięty zadam tutaj swoje pytanie. Co bardziej się opłaca w kontekście rozwiązania zagadki Gildii Złodziei w Khorinis jeśli chodzi i powiązane ze sobą zadania ''fałszywy posłaniec'' i ''przesyłka dla beltrama'' ? Czy :
- przekazać przesyłkę Beltramowi i podkablować Nagura do Lorda Andre?
- przekazać przesyłkę Beltramowi i nie donosić na Nagura?
- zanieść przesyłkę Nagurowi?
Dodaję, że wczesniej nie doniosłem na Rengaru tylko puściłem go wolno a Jorze zwróciłerm pieniądze. A może nie patyczkować się z nimi, aby zyskać ich zaufanie i wydwać wszytkich Lordowi Andre?
Valen,
dzięki już wiem jak tam wejść mozna zamknąćten temat :twist: :twist:
Dranzer,
Zadanie z odnalezieniem Sekstansu do staje się w drugim rozdziale
Aldaron,
Tak tylko, że: Sekstansu nie dostalem jeszcze jako zadania - to zależy od rozdziału czy ilości pktów zręczności? Dodatkowo ktos mówił, że można okraść tych złodziejów ja chyba mam za mało zręczności ( 50 ), a przydałaby mi się mikstura, którą jeden z nich chowa w tym kufrze co się tak trudno otwiera, a stoi w pokoju zamknietym na klucz, a ma go jeden z tych złodziejów
Medivh,
Złodzieje dają misje:
:arrow: Sześć Krwawych Kielichów
:arrow: Ukraść Pierścień Constantina
:arrow: Znaleźć Sekstans (jest przy którymś smoku)
o ile pamiętam to już wszystko. Potem możesz spokojnie wydać zlodzieji straży...
Aldaron,
Jest jeszcze inne wyjście robisz odwrotnie (wydajesz wszystkich rzezimieszków władzy) niż mowiła Angela, a tego typa za sklepem zabijasz bierzesz klucz skaczesz i też zostajesz złodziejem 8)Swoją droga ktoś tu mówił, że ona daje wiecej zadań, ja jak dotąd dostałem tylko : znalezienie "Sześciu krwawych kielichów" znalazlem i dalej nie dostałem już zadań.
Angela,
hmmm no wiec tak idziesz do kupca jory na placu targowym i gadasz z nim o kolesiu ktory go okrald ( jest to rengaru o ile dobrze pamietam ) idziesz do kieszonkowca i pytasz o kase jak zacznie uciekac gonisz go potem bierzesz od niego pieniadze ale nie wydajesz go strazy, nastepnym krokiem jest rozmowa o prace w knajpie portowej z kardifem skieruje cie on do siedzacego tam podejzanego typa ( niestety niepamietam jak ma on na imie ) bierzesz questa i mowisz ze dzielicie sie po polowie idziesz do baltrama na placu targowym i bierzesz questa z dostarczeniem paczki z farmy akila, i kierujesz sie na farme, tam prowokujesz najemnikow do bojki, jesli jestes slaby nieboj sie nic farmerzy ich zniszcza hehehe dobre , bierzesz paczke od akila ale jeszcze nie wracasz do miasta od farmy akila idzie droga w gore do mostu i w dol do terenow dosc niebezpiecznych jak na ta faze gry zakladam ze zaczynasz grac bo ja tego questa robilam jeszcze przed zostaniem obywatelem ( co za dyskryminacja ), idac w dol po chwili zobaczysz mala jaskinie po lewej stronie miedzy rownoleglymi drogami od farmy alkila a droga powrotna do miasta zabijasz tam kilku bandytow ( o ile dobrze pamietam 3 ) i przeszukujesz jaskinie zbierasz rybe i otwierasz ja znajdujesz w niej notatke, przeczytaj ja potem wracasz do miasta i kierujesz sie do karczmy kardifa i oddajesz paczke bandycie po czym idziesz do halvora ktory sprzedaje ryby w porcie i gadasz z nim o notce, mowisz ze go nie wydasz ( dzieki temu bedziesz mogl u niego kupowac "specjalne" ryby z niespodzianka ) potem wracasz do karczmy kardifa a on informuje cie ze ktos chce sie z toba spotkac za sklepem rybnym halvora tam gadasz z atylla ( czy jak mu tam ) i kierujesz sie do kanalow skaczesz do wody z portu i plyniesz w prawo przy murze tam gadasz z cassia i od niej juz bedziesz dostawal polecenia jesli zrobisz wszystko co ci kaze zostaniesz przyjety
Valen,
cześć jak mogę się dostać do gildi złodzieji prubuje prubuje prubuje i nic niewiem
Wczytywanie...