[Pillars of Eternity] Znamy osiągnięcia z Białej Marchii - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ati,
Na początku chciałam napisać "postacie", ale zdałam sobie sprawę, że mogłoby to być nieprecyzyjne.
Jezid,
Ati,
Ja zawsze lubiłam gadające miecze. Często były jednymi z najciekawszych osobowości w grze.
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Niblla dnia niedziela, 16 sierpnia 2015, 21:35 napisał

Bardziej liczyłem na miecz co da mi dobre rady. ;]

Gadajacy miecz juz wyszedl z mody : D
Mikeal,
Kto wie? Ciekawe co znajduje się w zbrojowni twierdzy?
Niblla,
Bardziej liczyłem na miecz co da mi dobre rady. ;]
Mikeal,
Może będzie można pokryć bronie specjalnymi proszkami albo wkuć w nie kryształy?
Niblla,
Nie tylko ty Mikealu.

Zastanawia mnie natomiast te "ulepszanie" broni. Ciekawe jak to rozwiążą.
Mikeal,
Durgan? Słyszałem kiedyś o krasnoludzie, którego zowią podobnie.
Tokar,
Widocznie mi umknęło
dunio1,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia sobota, 15 sierpnia 2015, 13:56 napisał

Hm... czyli koniec końców do przyłączenia będzie dwóch nowych towarzyszy, a nie trzech, jak to zapowiadano na początku

To juz bylo wiadome od dawna przeciez
Tokar,
Hm... czyli koniec końców do przyłączenia będzie dwóch nowych towarzyszy, a nie trzech, jak to zapowiadano na początku
Wolvertino,

Dzięki platformie Steam poznaliśmy osiągnięcia, jakie będziecie mogli zdobyć w nadchodzącym wielkimi krokami dodatku do Pillars of Eternity" pt. "Biała Marchia – Część I". Przed nami siedem wyzwań, których opisy znajdziecie na grafice zamieszczonej poniżej. Uważajcie na spoilery!

poe class="lbox">poe
Wczytywanie...