Problem z rytułałem Oczyszczenia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iluvatar,
Hmm dziwna sprawa ...
Jak dobrze pamietam to pierwszy posąg powinien się automatycznie aktyowac i nie trzeba na niego klikac Aktyował się jak się do niego zbliżyłeś więc nie wiem skąd u Ciebie ten problem ...

BTW Masz Orginała czy z neta?
Mikiolajek,
Słuchajcie mam taki problem z questem w akcie drugim.Jest to kłest który dała mi Zejere (czy jakoś tam). Mam się udać do rujn starozytnego miasta Arhavan (czy jakoś tam).Kiedy już przychodze to tych ruin to rozmawiam z Zeiere i widze pierwszy posąg a przy nim walczącą grupkę orków, goblinów itd. Pokonuję tę grupkę i klikam na posąg oczyszczenia nic sie nie dzieje tylko pojawia sie notka "Niepowodzenie:obiektu nie można używac w walce".No więc myśle sobie aktywuje pozostałe posągi oczyszczenia i będzie dobrze.No więc aktywowałem pozostałe posągi i wracam do pierwszego klikam na niego i nic ,pojawia sie ta sama notatka "Niepowodzenie:obiektu nie można używac w walce".O co tu chodzi????Jak aktywować pierwzszy posąg???? Prosze o pomoc!!!!!!!!
Wczytywanie...